Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě Xbox One v Česku do konce roku 2013


ElvisLevis

Otázka

Pokud se rozhodujete o koupi Xbox One a nebo už jste rozhodnuti a nevíte jak na to, možná Vám můj článek pomůže se lépe zorientovat a vybrat si ten nejlepší způsob pro koupi této nadupané mašinky pro Vás nebo pro Vaší celou rodinu.

Jsou e-shopy a kamenné prodejny které se nebrání ke koupi této konzole ze zahraničí a tak vám ušetřit čas a starosti s převodem peněz na zahraniční účet a přitom nenaletět někomu koho vůbec neznáte

Je pravdou že Xbox One se bude 22.11 prodávat v 13 zemích po celém světě a jak bývá zvykem, Česko ani Slovensko a Polsko tam není. Dokonce vyškrtli i takovou velmoc jako je Rusko. Region free Vám však dává šanci, nečekat až se bude Xbox One oficielně u nás prodávat, což bude až někdy v dubnu 2014, můžete koupit tuto konzoli už nyní, sice z dovozem z jiné země, většinou se jedná o Německo, Rakousko, nebo Velká Británii.Minulí týden jsem si nechal zavolat od podpory Xbox a bylo my potvrzeno že si budete moci převést svůj stávající ůčet co máte na Xbox360 na XONE a používat XBOX LIVE GOLD na obou konzolích současně. Pokud účet nemáte, založíte si nový a 14 denní GOLD je přibalen ke každé konzoli XBOX ONE.

Pokud si chcete koupit Xbox One v Česku, doporučuji hledat přes Heureku.cz která Vám najde nejlevnější obchod který bude prodávat Xbox One a hry k němu.

Upozornění pro Ty co mají Xbox360 a ještě na něm některé hry hrajete, neprodávejte starou konzoli protože XBOX ONE nepřehrává staré hry na Xbox360.

XBOX ONE se prodává i s Kinektem pro pohybové a hlasové povely. Funguje i jako Webkamera pro pokec přes SKYPE a můžete hlasem zastavit video, zapnout a vypnout XBOX a spousta dalších vychytávek, podívejte se pak do kolonky videa, dám tam pár ukázek z her i s ovládání přes Kinekt 2.

na dobírku Vám pošle XBOX ONE jen pár prodejen, ALZA MALL ale cenu nevím, pozor na JRC cena je hodně přemrštěná 15990 Kč, normálně by jste měli koupit do 13000 Kč plus doprava

parkrát jsem koupil od SUPERGAMER.CZ a pošlou Vám to i na dobírku, což se my líbí a cena taky ujde :-)

Já budu mít XBOX ONE doma až v pondělí 25.11 ale pár kamarádů s Xbox360 ho budou mít spřímo v den vydání 22.11, takže určitě na Vás nezapomenu a napíšu novinky a poznatky s instalace a registrace nového nebo stávajícího účtu

Díky ElvisLevis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Taky my to přijde divný když všude to stojí 500 eur a za posledních pár dní to zvedli prodejci o 50 eur.

Nezapomeňte taky že koruna oslabila, takže 1 euro Vás bude stát 28 Kč. Takže i když to koupíte za 500 eur, vyjde Vás to na 13725 Kč plus hra za 60-70 eur. Takže by Vás to vyšlo na 16500 i s hrou a cestou. V JRC podávají XONE samotný za 15990 bez hry a u jiných prodejci nabízí XONE s hrou Forza 5 nebo FIFA14 za 14500 i s dopravou. Pokud ale máte objednávku až teď někdy, dostane se na Vás řada až někdy v půlce prosince. Kdo je z Čech má blíž Německo a kdo je s Moravy pojede do Rakouska.Kdo nespěchá, objedná si to tady a např. Originálky.cz dávají dopravu zdarma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Promiňte spletl jsem si čísla :) 500,99€ :-) Moc se omlouvám, byl přeci jen večer a já přemýšlel nad PS4 tak mě jako první napadlo 399€ :D Také je možnost zaplatit si 540,99€ a máte k tomu hru Fifa 14 :)

Bohužel, další možnosti (např. bundle s Forza 5) zatím nikde není napsaný, takže jde jen standart: 500,99€ nebo bundle s Fifa 14: 540,99€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Panove, kdybych si xbox koupil z anglie + hry treba ryse,forzu, zahraju si to tady v CR ? nebo to nepujde ? a pak az vyjde u nas ofiko xbox tak jestli si zahraju hry co koupim tady ? to asi jeste nikdo nevi co ? :(
Myslím že to nevíš pouze ty:cheesygrin: ano pokud si koupíš X1 z UK tak ti ty hry (krabicová verze) tady bez problému pojedou a následně koupené hry tady v ČR ti taky pojedou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Panove, kdybych si xbox koupil z anglie + hry treba ryse,forzu, zahraju si to tady v CR ? nebo to nepujde ? a pak az vyjde u nas ofiko xbox tak jestli si zahraju hry co koupim tady ? to asi jeste nikdo nevi co ? :(

Souhlas s Umbertem ...to moc nechápu takovýto dotaz, navíc u Xone není už rozdíl mezi PAL a NTSC :-) tak že odpověď: vše ti pojede bez problémů !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj panove, kdyz jsem si objednal Xbox1, muzu na nem normal fungovat i v Cr? Tim nemyslim hry, ale prevect si tam svuj ucet z xbox 360, gamescore atd.? Neprijdu o to pak pri sposteti xbox1 live v Cr? A co proto musim udelat? Zmenit si na netu na live zemi na En?

A jak je to s napr. Arcadama kdyz je mam nakoupeny? Ty se daji pak stahnout i na Xbox1?

Diky za info a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj panove, kdyz jsem si objednal Xbox1, muzu na nem normal fungovat i v Cr? Tim nemyslim hry, ale prevect si tam svuj ucet z xbox 360, gamescore atd.? Neprijdu o to pak pri sposteti xbox1 live v Cr? A co proto musim udelat? Zmenit si na netu na live zemi na En?

A jak je to s napr. Arcadama kdyz je mam nakoupeny? Ty se daji pak stahnout i na Xbox1?

Diky za info a rady.

Mohu potvrdit předchozí příspěvek.

Normálně fungovat nebude jelikož ČR zatím není podporovaný "Region". Fungovat však bude na hry, včetně použití XBL účtu z XBOX 360. Filmy a hudba (půjčování/kupování), a ostatní aplikace (apps) jsem nevyzkoušel, ale hry se online (Store) kupovat dají.

Jestli bude fungovat ( pri sposteti xbox1 live v Cr) či ne nevím, ale nevidím důvod proč by fungovat neměl.

Jak poznamenal drogbazzzz při prvním zapojení XBOX One (Setup) bude vyžadovat "Jazyk" na základě kterého dá výběr "Region(u)" Např English - USA, UK, Ireland, Australia atd. Pak se zeptá na "účet u Microsoftu(!)", což asi nemusí být stejný jako XBL účet. To je celý, pak jen nastavení Kinectu atd.

S Arcadama? Nic z XBOX360, nic co funguje na, nefunguje na XBOX One pokud to není verze pro XBOX One.

Konzoli mám z Německa (www.ebay.com hledání: "xbox one from germany", a zatím bez problémů). Satelit ani kabel nemám, takže o integraci TV, v ČR, nevím nic. Pokud vím, toto zatím plně funguje pouze v USA, i v UK mají problémy např nefunguje OnGuide (nefunguje např "Xbox whats on HBO?", možná dokonce ani přepínání kanálů na satelitu/kabelu přes XBOX One..) či údajné škubání obrazu při sledování TV jelikož XBOX One "vysílá" 50Hz kdežto v UK se vysílá 60Hz (doporučuji google)

Upraveno uživatelem tuco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nějaké novinky?

Vím, že to tu už někde zaznělo, ale chci se jen ujistit: Pokud si objednám XONE ze zahraničí, bude to tady fungovat v pohodě? Nerad bych při vydání v Česku zjistil, že si musím koupit nový.

Předem díky všem, co budou mít trpělivost a chuť mi odpovědět :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nějaké novinky?

Vím, že to tu už někde zaznělo, ale chci se jen ujistit: Pokud si objednám XONE ze zahraničí, bude to tady fungovat v pohodě? Nerad bych při vydání v Česku zjistil, že si musím koupit nový.

Předem díky všem, co budou mít trpělivost a chuť mi odpovědět :-).

Hojda, ano přesně jak si psal... stačí si jenom přečíst příspěvky na : http://console-forum.net/tema/162878-jak-a-kde-koupit-xbox-one

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zitra budou mit skladem na tomto shopu http://www.supergamer.cz/xbox-xbox-konzole-c-1009_858.html, ale cena mi prijde prehnana

Se tam asi někdo................. chtěj z lidí vytáhnout co nejvíc, děs............ To bych radši zajel do Drážďan. 529 Éček s Fifou..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak se dají na XONE koupit hry? Jen platba kartou, nebo MS body? jak stahujete DLC nebo doplňky ke hře? Jestli s tím máte zkušenost napište , díky

MS bodu už neexistují - transakce, stejně tak jako ceny, jsou v (reálných) penězích.

Více zde:

jak koupi hru na storu? - http://console-forum.net/tema/163086-jak-koupi-hru-na-storu

jen vynech poznámky ohledně PayPal, tedy pouze kartou.

DLC a doplňky? Stejně tak jak ostatní věci, třeba dema, prostě vyberu příslušnou možnost a zmáčknu A :) Tak jsem koupil AC4 a před chvílí Killer Instinct Ultra nebo jak se to zove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu