Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě Xbox One v Česku do konce roku 2013


ElvisLevis

Otázka

Pokud se rozhodujete o koupi Xbox One a nebo už jste rozhodnuti a nevíte jak na to, možná Vám můj článek pomůže se lépe zorientovat a vybrat si ten nejlepší způsob pro koupi této nadupané mašinky pro Vás nebo pro Vaší celou rodinu.

Jsou e-shopy a kamenné prodejny které se nebrání ke koupi této konzole ze zahraničí a tak vám ušetřit čas a starosti s převodem peněz na zahraniční účet a přitom nenaletět někomu koho vůbec neznáte

Je pravdou že Xbox One se bude 22.11 prodávat v 13 zemích po celém světě a jak bývá zvykem, Česko ani Slovensko a Polsko tam není. Dokonce vyškrtli i takovou velmoc jako je Rusko. Region free Vám však dává šanci, nečekat až se bude Xbox One oficielně u nás prodávat, což bude až někdy v dubnu 2014, můžete koupit tuto konzoli už nyní, sice z dovozem z jiné země, většinou se jedná o Německo, Rakousko, nebo Velká Británii.Minulí týden jsem si nechal zavolat od podpory Xbox a bylo my potvrzeno že si budete moci převést svůj stávající ůčet co máte na Xbox360 na XONE a používat XBOX LIVE GOLD na obou konzolích současně. Pokud účet nemáte, založíte si nový a 14 denní GOLD je přibalen ke každé konzoli XBOX ONE.

Pokud si chcete koupit Xbox One v Česku, doporučuji hledat přes Heureku.cz která Vám najde nejlevnější obchod který bude prodávat Xbox One a hry k němu.

Upozornění pro Ty co mají Xbox360 a ještě na něm některé hry hrajete, neprodávejte starou konzoli protože XBOX ONE nepřehrává staré hry na Xbox360.

XBOX ONE se prodává i s Kinektem pro pohybové a hlasové povely. Funguje i jako Webkamera pro pokec přes SKYPE a můžete hlasem zastavit video, zapnout a vypnout XBOX a spousta dalších vychytávek, podívejte se pak do kolonky videa, dám tam pár ukázek z her i s ovládání přes Kinekt 2.

na dobírku Vám pošle XBOX ONE jen pár prodejen, ALZA MALL ale cenu nevím, pozor na JRC cena je hodně přemrštěná 15990 Kč, normálně by jste měli koupit do 13000 Kč plus doprava

parkrát jsem koupil od SUPERGAMER.CZ a pošlou Vám to i na dobírku, což se my líbí a cena taky ujde :-)

Já budu mít XBOX ONE doma až v pondělí 25.11 ale pár kamarádů s Xbox360 ho budou mít spřímo v den vydání 22.11, takže určitě na Vás nezapomenu a napíšu novinky a poznatky s instalace a registrace nového nebo stávajícího účtu

Díky ElvisLevis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
MS bodu už neexistují - transakce, stejně tak jako ceny, jsou v (reálných) penězích.

Více zde:

jak koupi hru na storu? - http://console-forum.net/tema/163086-jak-koupi-hru-na-storu

jen vynech poznámky ohledně PayPal, tedy pouze kartou.

DLC a doplňky? Stejně tak jak ostatní věci, třeba dema, prostě vyberu příslušnou možnost a zmáčknu A :) Tak jsem koupil AC4 a před chvílí Killer Instinct Ultra nebo jak se to zove.

No takže si můžu kupovat hry na Store jen přes kartu? a co peníze co mám na Xbox360, tam se my to převedlo na český koruny, ale na XONE se my žádný peníze nepřevedli. Na X360 jsem si koupil MS 400 bodu a převedlo se my to na český koruny. Tak jsem myslel že to půjde stejně i tady a převede se my to na eura nebo na libry. přitom prodávají dob. kupony s tím že si dobiješ 10-50 eur. Nebo v českých korunách 400-1500 Kč, to na XONE nemůžu použít a ručně tam dát 25 místní kod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No takže si můžu kupovat hry na Store jen přes kartu? a co peníze co mám na Xbox360, tam se my to převedlo na český koruny, ale na XONE se my žádný peníze nepřevedli. Na X360 jsem si koupil MS 400 bodu a převedlo se my to na český koruny. Tak jsem myslel že to půjde stejně i tady a převede se my to na eura nebo na libry. přitom prodávají dob. kupony s tím že si dobiješ 10-50 eur. Nebo v českých korunách 400-1500 Kč, to na XONE nemůžu použít a ručně tam dát 25 místní kod?

Co mi převedli na koruny, když jsem používal 360 a když provedli změnu z MS bodů na peníze, jsem utratil. Že se ti koruny "nepřevedly na One" bude asi tím, že koruna (oblast ČR) není podporovaná. Jestli to půjde stejně nevím. Osobně jsem možnost zadat kód - kromě uplatnění digitálního obsahu - neviděl, takže nevím kde bys to chtěl zadat. Jedině snad přes web, ne konzoli, ale nejsem si jist, že tě nechá přihlásit se na web jakože jsi např z UK. Při přihlašování, z jakékoli stránky MS/Xbox, mě to stejně přihlásí do xbox.cz, asi podle IP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co mi převedli na koruny, když jsem používal 360 a když provedli změnu z MS bodů na peníze, jsem utratil. Že se ti koruny "nepřevedly na One" bude asi tím, že koruna (oblast ČR) není podporovaná. Jestli to půjde stejně nevím. Osobně jsem možnost zadat kód - kromě uplatnění digitálního obsahu - neviděl, takže nevím kde bys to chtěl zadat. Jedině snad přes web, ne konzoli, ale nejsem si jist, že tě nechá přihlásit se na web jakože jsi např z UK. Při přihlašování, z jakékoli stránky MS/Xbox, mě to stejně přihlásí do xbox.cz, asi podle IP.

Ta IP adresa bude asi klíčová :-) hergot :-) mám platný kod na 4000 MS bodu, přitom na XONE jsem přímo vyděl v menu kolonku pro ruční zadání 25 místného kodu, tak nevím jestli to mám zkusit, nebo to rači nahrát na učet X360 kterou ještě mám a až to bude v ČR oficielně, tak si to nechat převést, nevím. V zahraničí jsem viděl normálně že prodávali kody v hodnotě 10-50 eur, takže si to musí nějak dobíjet.Ale jestli to půjde i mně, nechci riskovat 900 Kč:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ta IP adresa bude asi klíčová :-) hergot :-) mám platný kod na 4000 MS bodu, přitom na XONE jsem přímo vyděl v menu kolonku pro ruční zadání 25 místného kodu, tak nevím jestli to mám zkusit, nebo to rači nahrát na učet X360 kterou ještě mám a až to bude v ČR oficielně, tak si to nechat převést, nevím. V zahraničí jsem viděl normálně že prodávali kody v hodnotě 10-50 eur, takže si to musí nějak dobíjet.Ale jestli to půjde i mně, nechci riskovat 900 Kč:-)

Teď jsem se v tom, MS účtu, trochu vrtal a nechal mě změnit region na UK. Píše se tam něco o cestování a tak, že se dá měnit co 3 měsíce a podmínky kdy se měnit nedá .. nicméně, teď mám vše v angličtině, dokonce jsme si konzoli registroval v servisním středisku MS v UK (https://myservice.xbox.com/en-GB/Pages/Welcome.aspx) což nevím jestli k něčemu je, ale prostě jsem to zkoušel.

http://img577.imageshack.us/img577/3117/u6i1.png

Zkus si změnit region/oblast ne webu. Pokud budeš mít nastavený UK (nejen v konzoli ale i na webu) tak by možná neměl být problém s "redeem code" tak aby se ti na účtu ukázaly libry a ne koruny. Ono se to kvůli IP jaksi bije, tedy některý linky se mi zobrazují česky, některý anglicky a některý nejedou vůbec, ale peníze jim voní, takže by to nějak jít mělo.

edit: Něco o těch kódech: http://support.xbox.com/en-GB/browse/billing/prepaid-codes

Upraveno uživatelem tuco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu