Jump to content

Funkce SNAP přes Kinect pro XBOX ONE v akci


ElvisLevis
 Share

Recommended Posts

Ne každý bude funkce kinect využívat na plno a bude spíš hrát než očumovat TV nebo internet, pokud by my měl volat kámoš na Skype asi bych to během hry využil, Samozřejmě po základní instalaci XBOX ONE, kdy je kinect zapotřeby zapnout, ho můžete po instalaci vypnout a dát do šuplíku a hrát bez Kinectu.

Upřimně jsem Kinect nikdy neměl a líbí se my když se my XBOX ONE zapne na můj povel nebo mě rozpozná podle obličeje nebo hlasu. Aspoň někdo by mě doma poslouchal :-))

Link to comment
Share on other sites

Ano vím i když celé využití Kinect 2 pro Xone se objevilo nedávno, proto jsem ho zde umístil jako 3 příspěvek v rámci videa a her. Aby i Ti co nesledují dění kolem Xboxu každý den jako já nebo ostatní hráči, měli možnost vidět všechny funkce. Kinect v češtině zatím nebude, proto i MS vyřadilo na poslední chvíli ze seznamu 21 zemí 8 státu kde neměli SW pro hlasové povely Kinect 2 hotový. Bude však v manuálu seznam všech povelů v angličtině, tak aby hráč věděl přesně jako službu kterým povelem zapne. Kdo umí anglicky,což je většina hráčů by s tím neměla mít problém, ostatní si budou muset počkat na duben 20014. stejně mě ale mile překvapilo že BF4 a AC4 na Xone vyjdou s CZ titulky:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy