Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


DaewooJr.

Recommended Posts

Ja :)) a skok je dle mého velký, ale úplný ten ,,Next-gen" efekt ti to nenavodi. Je tam hlavne skvělá grafika a spoustu novych animaci, takze je to uz hodne realne. Jinak nemohu nijak jinak posoudit, ale myslím ze za investici to určitě stoji :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

potreboval bych vedet jestli to tak nekdo hral . jestli to ma cenu resit nebo ne .ja to taky bral jako jistou vec ze to jde ale nevim nevim

Ano jde to, když dáš sezónu 1 na 1, tak pomocí trojúhelníku přidáš svého kolegu, se kterým chceš hrát :)

Jak je to s upgradem FIFY 14 z PS3 na PS4?

Playstation 4 ještě nemám (bude až v půlce ledna), ale rád bych věděl, jestli musím kupovat komplet novou FIFU 14 na PS4, nebo můžu za nějaký ten poplatek dostat digitální kopii hry..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc ale neak mi zmizelo online seasons nechapu proc :(

pokud jde oto mute tak kdyz tito najde protihrace tak pred tim nez to potvrdis zmackni L3

nechapu proc ale prijde to jako strasna hra:)rozhoci tu pistalku asi maji vkapse nebo co protoze co se tam nekdy deje je hruza :)doufam ze ten jejich uzasnej engine nenarvou i do hokeje protoze to je hruza

ultimat nema cenu hrat pokud dotoho nechcete narvat vyplatu:)

vyhozeny penize teda aspon pro me :(

Upraveno uživatelem kovator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda hra baví. Sice mě to občas naštve a některý věci nejsou úplně super, ale prostě mě to baví a o to mi šlo, když jsem hru kupoval. Je fakt, že rozhodčí moc nepíská no, a jinak používáte nějak upravený slidery nebo jste nechali defaultní? A hrajete na manual nebo assisted controls? Já zatím mám semi ,kde to jde a ostatní assisted, ale přijde mi, že občas to ten hráč pošle jinam (hlavně příhry do běhu), než jsem měl namířenou páčku, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro ty kdo hraji a chteji hrat:) a pro ty kdo neznaji tady je ceska liga http://fifa.hrajto.com/ .regnete se na ps4 a do rating ligy obcas jsou i turnaje podle lisi takze cim vice tim lepe:)

ti kdo nebudou vedet jak tak napisete ale je to tam i vysvetlene co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu