Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


DaewooJr.

Recommended Posts

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim,omlouvam se mozna za stupidni dotaz. Jiz chodim do prace a na hry uz bohuzel nezbyva tolik casu. Pred lety

jsem si koupil XBOX 360 na kterem hraji celkem pravidelne FIFu - online sezony. Nyni uvazuji o prestupu na

Playstation 4. V dobe, kdy jsem XBOX kupoval jsem se docetl, ze velka vyhoda XBOXu je vetsi hracska zakladna pri

online hrani (napr. FIFA) a vubec podpora online hrani. Plati to porad? Kdyz hraji FIFU na XBOXu (nyni FIFA 14) tak

tam je cca lehce pres milion registrovanych hracu a v odpolednich hodinach je primo online cca 200 000 hracu pravidelne.

S tim,ze kdyz chci hrat onlne hru tak mi to velice rychle najde soupere a celkove vse beha svizne a

nepada. Myslite, ze bych byl zklamany prechodem na Playstation 4 nebo je kvalita online hrani srovnatelna (nebo

lepsi u PS4)? Konzoli mam pouze na online hrani FIFy, jinak hraji vesmes adventury na PC. Predem dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnatelná je určitě, spíš bych řekl lepší u PS4, ale to je jen můj názor, někdo souhlasit nemusí. Ale nikdy bych neměnil PS za XBOX. Hraju taky jen FIFU. Navíc s příchodem FIFA 15 za necelé 3 týdny, hráčů ještě rozhodně přibyde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Daiv_69: Jojo jde to, buďto hrát přátelské zápasy online, v tom případě se tvůj druhý kolega připojí stisknutím trojúhelníku při výběru týmu, nebo hraní online sezón (1vs1), a zase při výběru týmu v online lobby dá tvůj druhý kolega na svém joysticku trojúhelník. Dole budeš mít napsané Guest: 1 (v případě přátelských zápasů online) a Guest added to game (v případě online sezón) 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu