Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 14 i online Turnajů


rico4

Recommended Posts

tak já jsem od FIFA13 kdy přišlo nové bránění tuším, si na to zvykl a neměl sem tendenci to přepnout z5 na to staré...asi to má něco do sebe... ti hráči dokážou pak brutálně presovat, a vše se musí zrychlit pač je na vše méně času... ale něco podobného dokážu udělat sprintem a rychlým přepínáním hráčů, akorát ak hrozí když teda uděláš B zákrok tak na sekundu se ti tvůj hráč jakoby paralyzuje..a protihráč se muže vyhnout...a pak už nestíháš :D ...

co dělá LT v obraně??

jj solisty mám rád...ale dobře se dá skluzům aj vy♥♥♥♥♥ pokud umíš předvídat co asi tak protihráč chce udělat :D a to je pak parádička, jak ti projede kolem a ty běžíš dál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek,

určo to sem patří, jako vše o FIFA14 ... toto se mi stává celkem často, prostě se ztratí spojení s protihráčem, hraje to kotel lidí, servery nemusejí stíhat, popř protihráč má pomalý internet, odezva je tak malá že se spojení samo ukončí... Jednoduše znova pokračuj dál a najde to někoho jiného...stalo se mi že i 4* po sobě sem hledal soupeře než sem se s někým spojil

-----------

diky za informaci v kazdem pripade ja sem se jeste ani jednou nepripojil, pokazde mi to napise to stejne Connection to your opponent was lost.

dhledal jsem snad na vsech forech i u ae.com ale jedine co vim ze s tim maji hraci taky problem ale nikde neni zadne reseni, pry to muze byt NAT, podle toho v jakem modu ho mam, nebo providerem a ja uz si fakt nevim rady. tak nejspis bude chyba opravdu nekde tam jeste jsem si nezahrl ani jeden zapas :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-----------

diky za informaci v kazdem pripade ja sem se jeste ani jednou nepripojil, pokazde mi to napise to stejne Connection to your opponent was lost.

dhledal jsem snad na vsech forech i u ae.com ale jedine co vim ze s tim maji hraci taky problem ale nikde neni zadne reseni, pry to muze byt NAT, podle toho v jakem modu ho mam, nebo providerem a ja uz si fakt nevim rady. tak nejspis bude chyba opravdu nekde tam jeste jsem si nezahrl ani jeden zapas :/

Hojda,

jak máš připojené Xko k netu ? wifi/kabel? .... mužeš se v FUTku mrknou na aukce hráčů? (tzn připojení na EA servery funguje) pokud ne, nepřipiojí se to ani k serverům EA, což by mohl být problém netu.... funguje ti internetovej prohlížeč na Xku? popř jinačí hry hraješ online? ops základní otázka máš XBOX LIVE GOLD ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XBOX LIVE GOLD, mam, pripojenej su pres wifi, hraju CoD Ghosts a uplne v pohode, internetovej prohlizec funguje, proste vse jede normalne, ve fife se nomralne pripojim ke svemu uctu v pravo nahore.

nevim jestli to fakt nebude routrem nebo ISP providerem, router mam typu moderate, coz by asi nemel byt problem ale asi by i mohl fakt netusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XBOX LIVE GOLD, mam, pripojenej su pres wifi, hraju CoD Ghosts a uplne v pohode, internetovej prohlizec funguje, proste vse jede normalne, ve fife se nomralne pripojim ke svemu uctu v pravo nahore.

nevím jestli to fakt nebude routrem nebo ISP providerem, router mam typu moderate, coz by asi nemel byt problem ale asi by i mohl fakt netusim.

Hmmm tak to je fakt zvláštní... že teda nejde jenom, to jedno a to spojit se s soupeřem při zápasu jo? a máš možnost vyzkoušet jinej router? (od kámoše bo tak, popř nemusí bejt wifi stačí kabel) aby si ho mohl vyloučit? ještě mrkni na toto: a zkus router dát na OPEN...jestli bude rozdíl ?

http://www.gamefaqs.com/xbox360/927749-xbox-360/answers?qid=68224

http://www.wikihow.com/Change-Your-Nat-Type-on-Xbox-Live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

pozor pozor ... jelikož Xone není zatím pro CZ oficiálně vydaná tak ŽÁDNÁ hra nemůže obsahovat CZ !!!! tzn v záží až bude ofiko Xone pro CZ bude aj fifka , myslím si že to už ale spíš FIFA15 ... většina her jako Forza, FIFA a tak mají jazyky v sobě a odemykají se dle regionu konzole, či se pletu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu