Jump to content
 • 0

vypalování her Klasická mech.


dan1591468624895
 Share

Question

Zdravím, potřeboval bych radu vzhledem k tomu, že na xboxu hraju spíš rekreačně, ale chci hrát i aktuální hry, ale nechcci už do toho investovat (nechci si kupovat Ihash mechaniku), tak se chci zeptat, jestli je nějaké spolehlivé řešení, jak vypálit hru na klasické PC vypalovacce, aby bylo vše ok. (mám samozřejmě LT 3.0.)

Předem moc díky za rady

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

 • 0

Zdravím, tak jsem to riskl a vypálil jsem první hru ( GTA V ) přes normální mechaniku lg (vypaluje dvouvrstvá dvd je to tam nakreslené) no použil jsem programy abgx a pak imgburn , hru jsem zkontroloval a vypálil a funguje naprosto bez problému a v pohodě, a teď mi to vrtá hlavou, mám pár dotazů...

Je možné, že by hra měla hroší kvalitu? Je možné, že po delší době přestane dvd fungovat ? případně co dalšího by se mi mohlo přihodit ? a s live je to jak ? díky moc za pomoc

Edited by dan159
Link to comment
Share on other sites

 • 0
 • Junior Moderators

Jak už bylo řečeno, lézt na Live s takto vypálenou XGD3 hrou je obrovský risk a měl bys hodně velké štěstí, kdyby vyvázl "jen" s flagem. Takovéto vypálení navíc - jak už jsi sám nakousl - není korektní a je dost možné, že se ti v budoucnu objeví hláška "Nečitelný disk", nebo se ti hra v průběhu hraní zasekne apod.

Také ještě zmíním, že jakmile jsi jednou dal takto vypálenou hru do konzole, je možné, že už flag máš a při příštím připojení na Live dostaneš ban.

Link to comment
Share on other sites

 • 0

Okey, jinak jelikož jsem se zatím ještě o banu nedočetl, znamená to konec konzole, že už si bych si nic nezahrál ? :)

S tím vypáleným GTA z klasické mechaniky, zatím jsem zahrál 13% naprosto v pohodě, akorát jednou se mi stalo, že když jsem umřel a měl jsem se objevit u nemocnice, tak to konzole hrozně dlouho načítala (loading furt "kroužil") ale nakonec jsme hru resetnul. To je právě ta příčina vypálení z klasické mechaniky ?

Link to comment
Share on other sites

 • 0
 • Junior Moderators

Co se Banu týče, měl by být jen na to, že si se zabanovaným účtem nezahraješ na Live. Je ale samozřejmě možné, že dostaneš ban na celou konzoli (tzn. k Live se s ní už nikdy nepřipojíš).

Na druhou část otázky odpovídám ano, je vysoce pravděpodobné, že ona chyba byla vyvolána nekorektním vypálením (bez iHasky, nebo Payload Toolu).

Link to comment
Share on other sites

 • 0

Dobře, takže je to jen o tom, že bych se nemusel v nejhorším případě dostat na live ok :)

Procital jsem si tvůj navod na vypalování xgd3 her, ihasku už mám, akorát jsem furt moc nepochopil Payload Tool (jaká je jeho funkce?) je pouze na zkontrolování mechaniky a pak už stačí jen zbytek udělat přes abgx360 a imgburn, nebo dělá Payload ještě něco dalšího? Díky

Link to comment
Share on other sites

 • 0
 • Junior Moderators

Pokud máš iHasku, potřebuješ upravit její firmware na iXtreme Burner, který ti umožní vypalovat korektní XGD3 zálohy (návodů na instalaci tohoto FW je zde spousta a těžké to není). Pokud již máš iHasku s iXtreme Burnerem, projeď iso hry přes ABGX360 a v případě, že vše bude zelené, vypal třeba podle tutoriálu, který mám v podpisu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy