Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nemůžu se dostat do FSD....POMOC!!!


maro16

Recommended Posts

Čuste, asi tyden zpátky mi dělal borec na slimko RGH. Vsechno mi jelo normálně, ale dnes když jsem si chtěl zahrát, tak mi konzole naběhne do klasického menu od xboxu. Vždy mi naběhla do FSD a teď automaticky do klasického menu xboxu. Nemám ani na výběr při zmáčknutí Xbox guide Freestykle home, ale jenom Xbox home?? Nevíte co je špatně?? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najed normalne do v xbox menu do slozky my games .. a tam by jsi mel mit fsd exe soubor nebo fsd instalaci.. pres ni se dostanes do F3 zpet a ten skin smaz.. je to asi tim ze jsis stahnul skin ktery neodpovida stejne verzi F3 jako tvymu skinu.. uz jse mi to taky jednou stalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky youtube je problem vyřešeny...díky všem. To streach Jinak dělal mi to uživatel z CF Mazik. 4 dny jsme čekali na odpověď na SMS nebo volání a marně. Takže to není moc spolehlivej člověk! Mám ještě dotaz. Před problémem se skinem jsem normálně hrál přes SystemLink, ale po instalování nejnovější verze FSD se nemůžu připojit do žádné hry. Servery mi to sice najde, ale když dám připojit tak mi naskočí AWAITING CONNECTION 1..2..3...4...5 a hodí mi to error. Nevíte co je špatně??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu