Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Seznam hráčů


ElvisLevis

Recommended Posts

  • Odpovědi 330
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

ID: Nittros

Pravidelně hrané hry MP: SW Battlefront, EVOLVE, Farming Simulator 15, Call of Duty Blac Ops 3, Diablo 3

Pravidelně hrané hry SP: Mad Max, Zaklínač 3, Fallout 4, Batman, Just Cause 3.

Pokud se najde parta lidí,která bude hrát pravidelně nějaký MP titul nemám problém so cokoliv zakoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, snad tímto tématem nenaštvu moderátora, ale přešel jsem z PS4 na XBOX ONE a příjde mi, že v této sekci je to tu trochu mrtvý ohledně aktivity hráčů, nebo se mi to třeba jen zdá, každopádně se chci ujistit, že tu je někdo s kým se dá hrát nebo jen pokecat. :bash:

Tak se prosím Ti, kteří jsou aktivní a aktivně hrají přihlásí a napíšou sem svůj GT a co hrají, v pátek se objevím online, tak si vás přidám popřípadě přidám. :?

moje hry: Gears of War ultimate, FIFA 16. Battlefield 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Zdravím, snad tímto tématem nenaštvu moderátora, ale přešel jsem z PS4 na XBOX ONE a příjde mi, že v této sekci je to tu trochu mrtvý ohledně aktivity hráčů, nebo se mi to třeba jen zdá, každopádně se chci ujistit, že tu je někdo s kým se dá hrát nebo jen pokecat. :bash:

Tak se prosím Ti, kteří jsou aktivní a aktivně hrají přihlásí a napíšou sem svůj GT a co hrají, v pátek se objevím online, tak si vás přidám popřípadě přidám. :?

moje hry: Gears of War ultimate, FIFA 16. Battlefield 4

Moderátora nenaštveš (teda alespoň ne tímto), ale jak už psal uživatel jirik nade mnou, pro tyto účely zde již máme existující téma a tak zkus příště nejdříve hledat, než založíš stejné téma. Pravda je, že toto téma bylo (podle mě) nelogicky v kategorii "Otázky a odpovědi", takže jsem jednak tvůj příspěvek přesunul sem do společného vlákna a druhak jsem téma přesunul do kategorie "Pokec", stejně jako to je v sekci PS4. Zároveň jsem téma označil jako "důležité", takže zůstane stále nahoře (stejně jako to je v sekci PS4, takže si teď zastánci obou platforem nemají co vyčítat) :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gamertag: Jurca

Hry: zatím jen Zaklínač 3, Assassin´s Syndicate

Plánuju určitě nějaký sporty od EA - NHL 16 a NFL 16. zahrát si takhle NFL s někým by bylo skvělý.:-)

Mám Xone jen chvíli, takže se rozkoukávám a samozřejmě nepohrdnu žádnou dobrou radou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divný...mám normálně jmenovku Jurca. :-/

///EDIT: EA Access jsem ted koupil, a NFL 16 tam je. Ale nezdá se mi, že by to bylo zrovna nějak výhodné.:-/ Dyt v obchode se dá sehnat za 1500,Kč

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Gamertag: Standa Cech

Hry: Halo The Master Chief Collection, Halo 5, GTA V, Forza 6, Fallout 4, Tom Clancy's The Division (preorder)

Hledám rozumné spoluhráče pro MP hry - aktivně hraju Halo 5 a GTA V. Aktuálně by se mi hodil hlavně někdo do The Division.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu