Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Seznam hráčů


ElvisLevis

Recommended Posts

Podle ohlasu, už pár hráčů Xbox One mají a rádi by si s Vámi pokecali

nebo zahráli hru. Jelikož se nedá už na XONE hovořit s hráči na Xbox360, ale jen

psát, určitě tento seznam uvítáte a můžete zde napsat svůj Gamertag

Tak hodně štěstí a ať se seznam pěkně rozšiřuje :-)

Upraveno uživatelem ElvisLevis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 330
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Gamertag: wizaard88

Hry: Forza 5, Ryse, FIFA 14, Killer Instinct, Halo: Spartan Assault (23. 12.), Battlefield 4 (31. 1.), COD Ghosts (31. 1.)

(mám teď problémy s Internetem, takže nemůžu hrát multiplayer)

Upraveno uživatelem wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT: xX forEV3R Xx

Battlefield 4, mam i F5 ale to mě nebaví.

Battlefield 4 stačí bohatě, myslím že je víc hráčů kteří si kupují XONE právě kvůli těmto hrám a zahrát si v 64 hráčích jako na PC nemá chybu, snad se k Vám už příští týden přidám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT: xX forEV3R Xx

Battlefield 4, mam i F5 ale to mě nebaví.

Zdraec Rocky...netvrdil jsi že X1 nebudeš kupovat hned , že máš spousty her na X360tku:-) Tady byl někdo nedočkavej že:-)))) Jinak já jsem změnil a v pátek mám konečně potvrzenou PS4...tak ať to paří a snad někdy na LIVE...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdraec Rocky...netvrdil jsi že X1 nebudeš kupovat hned , že máš spousty her na X360tku:-) Tady byl někdo nedočkavej že:-)))) Jinak já jsem změnil a v pátek mám konečně potvrzenou PS4...tak ať to paří a snad někdy na LIVE...
Čus, chtěl jsem fakt jít do PS4, ale prostě mě držel u xka ten profil a Halo, tak jsem nakonec vzal X1 s Forzou za 519 eur, no neber to :D K tomu BF4... koupil jsem i premium takže kdyby se tu našel jedinej člověk kdo by dal dlčka tak by to bylo super.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, chtěl jsem fakt jít do PS4, ale prostě mě držel u xka ten profil a Halo, tak jsem nakonec vzal X1 s Forzou za 519 eur, no neber to :D K tomu BF4... koupil jsem i premium takže kdyby se tu našel jedinej člověk kdo by dal dlčka tak by to bylo super.
Já jsem taky zvažoval jestli odejít kvůli účtu...8 let je přece jenom 8let,ae nakonec jsme to rozhodnutí udělal...Ale mrzí mě e si nemůžu zahrát RYSE:-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky zvažoval jestli odejít kvůli účtu...8 let je přece jenom 8let,ae nakonec jsme to rozhodnutí udělal...Ale mrzí mě e si nemůžu zahrát RYSE:-(
No právěže Ryse je hra která mě nezaujala ani na 1%, zvlášt podle snad všech recenzí opakující-se bitvy atd atd. Ale 8 let, wow - mě nejde přímo o to kolik jsem to měl let, spíš že tam mam všechny ajchy atd.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu