Jump to content
ElvisLevis

[XONE] Seznam hráčů

Recommended Posts

Xbox One Mám teprve chvilku

Stále origo Flash ani nic podobného jestli něco takového bude Neplánuju nikdy zas tak drahé ty hry nejsou když si je koupim jednou za čas nějakou za plnou cenu ale to musí stat za to

Hry: Sébastien Loeb Rally Evo,Forza Horizon 3,NHL 2017,Forza Motosport 5 ,Forza Motosport 6 ,Forza Motosport 7,Battlefield 4,Mortal Kombat XL,Tomb Raider Definitive Edition

GT WarezJack

Xbox Live Gold neplánuju kupovat jelikož Online nehraju Raději singl

Ahojte,

Môj gametag: Madleiv

Hry: Gears od War 4, GTA 5, Forza Horizon 3, Halo 5, Conan Exile, Destiny ( Destiny 2 v deň vydania ), The Division, Battlefield 1, Titanfall 2, Elite Dangerous, Watch Dogs 2, Forza 5 atď...

Nechce sa mi vypisovať úplne  a všetko tak si ma pridajte a napíšte keď budete chcieť hrať. Kľudne aj pokecáme aspoň bude sranda.

Gamertag: NowysCZE

Hraji: Diablo 3,ARK Survival Evolved,Sniper Elite 4,Tony Hawk 5,Roblox, vše co je na goldu zdarma měsíčně

Planuji: CoD:WWII,Assassins Creed:Origins,Fallout 4,PUBG,Path of Exile,Minecraft,Shadow of War

Krátce pár slov: 33 let,blázen do her,hrdý otec 6letého prcka,hraji převážně po večerech. Závodní a sportovní hry jdou z drtivé většině úplně mimo mě,preferuji akci,rpg,survival a MMO. Headset vlastním

Přidávám všechny :) 

Gamertag: TheOverlord70

Hry: gold/gamepass/origin - koupil jsem box nedávno takže teď jedu Halo od prvního dílu (chystám se na MP), Assassins creed Origins, Monster Hunter World, Overwatch, State of Decay

Zatím si zvykám na ovladač, hraju jen pro zábavu a relax, takže kdo si chce zahrát nějaký COOP, případně jen pokecat při hraní singlu o příběhu tak si mě přidejte - na PC hraju od roku 1999. Hry hraju hlavně kvůli příběhu, všímám si detailů, lovím achievy a dávám pozor na lore.

Chystám se hrát Teru až vyjde za pár dní, State of Decay 2 aktivně a když budu mít chuť na grind tak skočím na MHW, jinak zbylé RPG podle nálady.