Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bílé pruhy na displeji


Asinick

Otázka

Zdravim, asi pred mesicem jsem si koupil PSV a zjistil jsem ze pri tmavem pozadi na displeji se mi zobrazuji tenoucke bile cary z dalky skoro neviditelne ale z blizka jdou dobre videt. Nejlepe to jde asi videt na sedem nebo cernem podklade kdy pak cerna neni ani cerna ale je spise tmave smaragdová.

Chci se tedy zeptat jedna se o chybu PSV nebo to mate taky? Mel bych to jit reklamovat?

Pri reklamaci bych ale mohl mit problem protoze PSV mi jednou spadlo ale neni tam nic vic nez mala odreninka na plastovem stribrnem boku, displey je v poradku takze to na to nema vubec vliv, navic ty pruhy tam byly hned ze zacatku. Vsiml jsem si toho hned pri prvni hre FIFA FOOTBAL. Nejdrive jsem si myslel ze to je rozlisenim nebo neco ale nejspis to tak neni protoze mi to dela snad u vseho.

Pls o radu. Diky moc Dali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim, asi pred mesicem jsem si koupil PSV a zjistil jsem ze pri tmavem pozadi na displeji se mi zobrazuji tenoucke bile cary z dalky skoro neviditelne ale z blizka jdou dobre videt. Nejlepe to jde asi videt na sedem nebo cernem podklade kdy pak cerna neni ani cerna ale je spise tmave smaragdová.

Chci se tedy zeptat jedna se o chybu PSV nebo to mate taky? Mel bych to jit reklamovat?

Pri reklamaci bych ale mohl mit problem protoze PSV mi jednou spadlo ale neni tam nic vic nez mala odreninka na plastovem stribrnem boku, displey je v poradku takze to na to nema vubec vliv, navic ty pruhy tam byly hned ze zacatku. Vsiml jsem si toho hned pri prvni hre FIFA FOOTBAL. Nejdrive jsem si myslel ze to je rozlisenim nebo neco ale nejspis to tak neni protoze mi to dela snad u vseho.

Pls o radu. Diky moc Dali

Já měl stejný problém. Posílal jsem vitu na reklamaci a přišel mi nový kousek kde už ty čáry nebyly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu