Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak a kde koupit Xbox One


ElvisLevis

Recommended Posts

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám dobrý typ pro Ty z Vás co už na beton víte že Xbox One pod stromeček nedostanete

nebo čekáte až se po novém roce zase zaplní sklady a regály v Německu nebo Rakousku.

Mám pro Vás ,, TYP,, kupoval jsem od tohoto prodejce a ještě jeden hráč a spokojenost.

Ano je to přátelé je to opět

http://www.gamesonly.at/Xbox_One_Konsole_Xbox_One_6537.html

Naskladnění těchto kousků mají k 25.1.2014 a cenu stále drží na 499 eur :-)

Pokud sjedete trošku pod obrázek Xbox One, všimněte si prosím že jako

jediný prodejce používá časový odpočet u zboží které nabízí:-)

Už to by Vám mělo vnuknout myšlenku, že tento prodejce má 120% jistotu,

že toto zboží k tomuto datu bude opravdu naskladněno a ne jak Supergamer.cz

který od 22.11 posunul datum naskladnění 3x a třetí odklad dokonce o 14 dní. na 19.12

Nekupujte prosím Vás od Českých prodejců předražený Xbox One 20-27 tisíc,

je to sprosté okrádání hráčů nebo dokonce i rodičů, kteří chtějí udělat svým dětem radost

za každou cenu.

Je pak nepříjemný koupit XONE za 21000 Kč a pak se dozvědět že jste to mohli mít o 5 tisíc

levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyžtak HERNI SVET je bude mít zase na skladě od 15.1, já jim věřim je to dobrej shop. http://www.herni-svet.cz/xbox-one-x1 jeden mají ještě skladem s Fifou 14. Já osobně počkám na konec března za 13000 ho koupim v jednom shopu Praze a když nebude tak v dubnu v XZONE. Ještě mám nějaký resty na X360.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj poradim dejte www.idealo.de (nemecka heureka) napiste tam xbox one nabidne vam to ruzne balicky vyberte nejaky vyberete shop kde je skladem objednejte. zaplate kartou. Kdo nechce jezdit do nemecka nech si necha udelat virtualni po box adresu v nemecku napriklad na http://mailboxde.cz ceny jsou fajne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja resim porad zakladni vec, jakou vlastne konzoli, jsem v tom nerozhodny a vzdy u me vyhralo xko pro zatim. Nyni ale jsou to pro me ale nejvetsi muka, kterou vybrat. Chce se mi priklonit na PS poprve, mam ho zkratka za papirove vykonejsiho, v realu prozatim jak uz to byva, o prsa japonske zavodnice mozna nekdy lepsi ten, nekdy ten - ve hre okem temer zadny rozdil mezi tema dvema rivalama:(

Druha vec, ze mohu mit kdykoliv xko z amazonu za 500usd, bez ostatnich poplatku, ale samo US verzi.. naposledy uz jsem kupoval , tenkrart 360tku, a nechal jsem si udelat RGH, rychle slo pryc. Bylo to znat, ze je to "cizak", pomalejsi a celkove problem vubec to RGH spachat. Bojim se i ted, krome napajeni, myslite ze ty verze pro EU pak budou nejak HW odlisne, v drobnostech uvnitr, je to mozne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pařmeni..našel jsem teď jeden shop http://skygame.cz/ xbox one za 12.890kč.na leden,což je krásný..udělal jsem objednávku a psal jsem jim kdy bude přesní termín.tak pak sem hodím hned info..A dneska vám ještě popřeji vstup pravou nohou do nového roku ,zdraví,her,peněz a úspěchů pro rok 2015

Tak jsem obdržel odpověď že nevědí.a abych se ozval příští týden :)

To vypadá dobře. Já ten svůj mám z Herního Světa za 14 500. Přemýšlím, jestli ho nevrátit a nekoupit tady. Ušetřil bych tak na jednu hru navíc :-).

PS: Píšou na stránkách, že zboží pochází z oficiální české distribuce. Jak je to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá dobře. Já ten svůj mám z Herního Světa za 14 500. Přemýšlím, jestli ho nevrátit a nekoupit tady. Ušetřil bych tak na jednu hru navíc :-).

PS: Píšou na stránkách, že zboží pochází z oficiální české distribuce. Jak je to možné?

Jo já mám zatím předobjednávky z herního světa,ještě z dvou shopu a jako poslední mám tuhle.ta by mi taky vyšlo líp.tak to už je česká distribuce v CZ manuálem,a i na krabici něco napsáno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšou tam že zboží pochází z oficiální české distribuce což se mě moc nezdá když se u nás ještě oficiálně neprodává.

Jinak cena super.

Už ano prodává se u nás..ale ne v Práglu až na tenhle web a ještě playcentrum.ale to nejsem blázen abych dával jen za konzoli 16.000kč

Upraveno uživatelem rico4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá dobře. Já ten svůj mám z Herního Světa za 14 500. Přemýšlím, jestli ho nevrátit a nekoupit tady. Ušetřil bych tak na jednu hru navíc :-).

PS: Píšou na stránkách, že zboží pochází z oficiální české distribuce. Jak je to možné?

Ještě s tebou souhlasím čím míň za konzoli.tak ještě by se ušetřilo na hru :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja resim porad zakladni vec, jakou vlastne konzoli, jsem v tom nerozhodny a vzdy u me vyhralo xko pro zatim. Nyni ale jsou to pro me ale nejvetsi muka, kterou vybrat. Chce se mi priklonit na PS poprve, mam ho zkratka za papirove vykonejsiho, v realu prozatim jak uz to byva, o prsa japonske zavodnice mozna nekdy lepsi ten, nekdy ten - ve hre okem temer zadny rozdil mezi tema dvema rivalama:(

Druha vec, ze mohu mit kdykoliv xko z amazonu za 500usd, bez ostatnich poplatku, ale samo US verzi.. naposledy uz jsem kupoval , tenkrart 360tku, a nechal jsem si udelat RGH, rychle slo pryc. Bylo to znat, ze je to "cizak", pomalejsi a celkove problem vubec to RGH spachat. Bojim se i ted, krome napajeni, myslite ze ty verze pro EU pak budou nejak HW odlisne, v drobnostech uvnitr, je to mozne?

Jednak ti to skoro jistě celní správa dodaní (clo + DHP což je celkem pálka) tedy pokud si to necháš standardně poslat (neplatí pokud by to odešlo z EU) a druhak - jsem četl ale link nemám - i když konzole žádný regionální zámek nemá a bude fungovat všude - za předpokladu že budeš mít odpovídající napájecí zdroj - je údajně regionální zámek nebo jak se to zove na blu-ray přehrávači což ti vadit může ale nemusí. Jinak by mělo být vše stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodeni cena 12890 viz ten web Skygame.cz, Kc je holy nesmysl. Za tuhle cenu se u nas Xbox One nikdy,. opakuju NIKDY prodavat nebude. Pokud nejlevnejsi shopy v ramci EU maji cenu 500Eur, coz je pri kurzu cca 28Kc/1Euro celkova cena 14 tis. Kc, tak asi logicky cena nizsi o 1300Kc je blbost.

Krom toho, samozrejme je to sedy dovoz. Oficialni start prodeju v CR bude tak 2-3. ctvrtleti 2014.

Pokud uz mate koupeno jinde, za trochu vyssi cenu a Xbox vam v poradku fuguje, tak vam vrele doporucuju si ho nechat a nic nevracet, abyste pak totiz nebyli zklamani, az vam panove ze skygame.cz prodaji tu konzoli za cenu o 10-15% vyssi anebo trefite na vadny kus a budete muset reklamovat.

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže,,na Skygame.cz prodejní cena i sklad je za 19.890kč měl si pravdu (drogbazzzz ) tohle je hodně velká zlodějna..

To mi ještě napsali že až dneska MS dal tuto cenu .protože to bude oficiálně až v dubnu u nás...a že na zájem zákazníku to museli objednat z UK....

Takže to mě dostalo :D

Upraveno uživatelem rico4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu