Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak a kde koupit Xbox One


ElvisLevis

Recommended Posts

Já byl v Rakousku a tam jich mají dost...v Müllerovi mají akci, že ke každému X1 je ovladač zdarma...ale jen do vypršení zásob :D

Místo postnu za chvíli...teď si to nepamatuju :D

EDIT: Tak podle všeho Simmeringer Hauptstraße :)

Upraveno uživatelem Knabo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jj, ještě 100eur dolů a bude to přijatelný obecne,t ceny na startu jsou na bliti:))).. Ale rozhodne dobrej tip

jinak docela jsem koukal, Cod Ghost klesla na amazonu na zajimavych 28USD , solidni cena)

Upraveno uživatelem jartoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Už není problém si jít teď hned koupit XONE i přesto že se u nás ještě neprodává. Hodně šli dolů s cenou na playcentrum http://www.playcentrum.cz/default.asp?SK1=XBOX%20ONE&SK2=Konzole&menu=617 , ani se nedivím kdo by taky za ty peníze tu konzoli kupoval když jsou ty hry ořezaný a osekaný a stojí stejně jako na PS4 který je úplně někde jinde. MS slíbil zvětšení výkonu ale jsou to jenom sliby chyby. Jestli to takto půjde dál tak XONE je pro MS největší průser který byl, a nakopnout prodej té konzole mohou jedině piráti až ji prolomí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak jsem koupil pouzity, ale kompletni/neposkozeny XBOX One z ebay.de za 351 EUR s postou, teda 9600 Kc. To mi prijde jako dost dobra cena, a neni to vyjimka, pouzite Xboxy se tam prodavaj dost levne. Puvodne jsem chtel cekat na Xbox bez Kinectu za 399 EUR, ale 351 za Xbox s Kinectem, lec pouzity, to byla lakava nabidka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Už není problém si jít teď hned koupit XONE i přesto že se u nás ještě neprodává. Hodně šli dolů s cenou na playcentrum http://www.playcentrum.cz/default.asp?SK1=XBOX%20ONE&SK2=Konzole&menu=617 , ani se nedivím kdo by taky za ty peníze tu konzoli kupoval když jsou ty hry ořezaný a osekaný a stojí stejně jako na PS4 který je úplně někde jinde. MS slíbil zvětšení výkonu ale jsou to jenom sliby chyby. Jestli to takto půjde dál tak XONE je pro MS největší průser který byl, a nakopnout prodej té konzole mohou jedině piráti až ji prolomí. :D

Dost by mě zajímalo jaký hry jsou konkrétně ořezaný a osekaný a v čem je ps4 uplně jinde. Už nemám tolik času zjištovat vše o zábavní elektronice, ale z toho co vim si teda nemyslim že je x1 průser a že by měl hry osekaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přídám svůj soukromej názor, který je dán tím, že mám od začátku prodeje obě konzole.No flame

Hry: Konzole jsou ve hrách plně srovnatelné. Někde má navrch XOne - závodní hry typu Forza 5, chystaná Forza Horizon 2 oproti věčně odkládanému Driveclubu, XOne má skvělý Titanfall. PS4 má úžasný Infamous Second Son,recyklovaný nicméně skvělý Last of Us. Hry které jsou na obojí (Thief, TombRaider..) jsou na PS4 v o něco vyšším rozlišení ale nic co by bylo při hraní vidět.Třeba Tombraider se mě zdál subjektivně hezčí na XOne kvůli trochu tmavšímu ladění barev.Podle mě u her to je remíza a kdo je netopýr na grafiku, měl by hrát na slušném PC, tam je jakákoliv hra v lepší hrafice lepší než na obou konzolích

HW: HW má PS4 silnější.Xbox to částečně dohání v novém devkitu kde část výkonu rezervovaný pro kinect vrací k dispozici vývojářům a tak se zase výkon xboxu posune blíž PS4.To platí pro hry co jsou ve vývoji právě teď. Tedy nikdo na nic neprdí, ale projeví se to až tak za půl roku minimálně.Nicméně čistě v síle HW PS4 vede.Některé hry tak na XBone nejsou v plném 1080p ale v o něco nižším. Na druhou stranu HW konstrukce Xboxu je podle mě i když je krabice né tak designově povedená mnohem robusnější, chlazení řádově líp řešené a konzole je tišší.Xbox sice vypadá jak stará véháeska, ale podle mě si za pár let řekneme jak to je dlouhodobě. Měl sem obojí rozebrané a Xbox podle mě vydrží dýl a větší zátěž.

Summary: rozhodně bych si nedovolil říct, že je nějaká z konzolí osekaná oproti druhé.Každá má plusy a mínusy

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj, začal jsem se poohlížet po Xboxu One, teď je ještě otázka, jestli se mi podaří nějak solidně prodat X360ku. Moc jsem se o ceny konzolí v poslední době nezajímal, myslíte že za 10 299 Kč s Forzou 5 a FIFOU 15 je to dobrá cena? Viz.: http://www.herni-svet.cz/xbox-one-500gb-forza-motorsport-5-fifa-15-x1

Nebo se dá někde za hranicemi sehnat nějak výrazněji levněji, aby se mi tam pro to vyplatilo jezdit, příp. platit poštovné? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je podle me pekna cena na to, ze je to ceska distribuce. Zatim jsem nejlevneji videl tenhle bundle za 10 699 Kc. Jinak ja prodaval pred cca mesicem svuj Xbox 360 Slim 250GB s Kinectem, dvemi ovladaci a 13hrami za 6000kc. Jen me jeste napadlo, ze kdyby jste nekdo vedel, kde se bude prodavat nejlevnejsi bundle verze s kinectem, tak sup sem s tim :D ono to mozna bude levnejsi par dni po zahajeni oficialni distribuce v CR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu