Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Začátečník Freestyle dash 3.0


Recommended Posts

Zdravím. koupil jsem si XBOX 360 slim 250GB a je v něm SW Freestyle Dash 3.0b mám dotaz,se kterým se určitě setkáváte několikrát denně. Stáhnul jsem si do PC pár her, Koupil externí pevný disk 500GB ADATA,který mi xbox nedokáže najít. ale pro zálohu mam i flashku 16GB. vypalovat hry na BDVD se mi nechce. chtěl bych to do xboxu dostávat přes HDD/flashku. Stáhnul jsem si NFS rivals,ale po otevření ISO souboru tam je jen VIDEO TS a AUDIO TS,což se mi zdá,že že není dobře,ale nevim nerozumim tomu. Chtěl bych se zeptat jak mám hry dostat do Xboxu. jestli mam někam nakopírovat celé iso soubory,ale nebo to VIDEO TS a audio TS. nevyznám se v tom a klidně pošlu fotky,které budete potřebovat. aby mi šlo nějak pomoc. Děkuji Petr Mladá Boleslav.

Upraveno uživatelem vwclubcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no není to dobře když jsem napsal že hru musíš předělat ..takhle je tito k ničemu až hru předěláš v pc nebo v ntb pak musíš tu složku předělanou zkopírovat do HDD..jestli chceš používat externí HDD je tam nutné naformátovat na fat aby tam šla vidět hra...ale jak píšu pro tebe bude lepší už od teď se kouknout do sekce XBOX RGH.tam se všechno dozvíš tím že si přečteš jak máš postupovat,.a doporučím i to ať tam neděláš pro sebe téma.moc lidí nemá čas aby tito všechno sepsali..promiň že jednám takhle.ale jeto dokola ....

http://console-forum.net/forum/207-jtag-rgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu