Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vlnění obrazovky


MicHi1468622636

Otázka

Ahoj,

před pár měsíci se mi sesunul stůl přímo na PC, na PC spadl monitor a na monitor menší subáč. Vše jsem dal dohromady ale při startu PC se mi začala vlnět obrazovka a dělá to do teď, nejdřív to bylo málo, teď už je to více a bolí z toho oči. Monitor jsem už zkoušel jiný - bez úspěchu, fůrt to samé. grafickou kartu jsem odpojil, vyčistil a pořád stejné. Integrovaná nefunguje - nějak se mi povedlo odinstalovat ovladače a jsem takovej typ, že PC mám jen na net a uložení fotek, takže se v tom vůbec nevyznám :-) Je možné popř., někde stáhnout ty ovladače aby fungovala tá "zástrčka" na monitor ( :D ) kde grafická karta není? :)

Díky za všechny rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak ten co chci prodat je vlastně ten AMD Athlon 64 X2 dual core proc. 5600+ 2.9GHZ, 32bit Win. Vista 3GB ram a 750HDD. Takže bych ho chtěl i s monitorem BENQ 18'5 + klávesnice a myš prodat tak za 3 tis? Dá se to prodat za ty peníze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu