Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Seznam hráčů


Assassin

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

PSN: Skystoure

Ahoj, hraju především MP, ale samozřejmě i SP, ale jen ty lepšíwAAACH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw== Battlefield 4, Hardline, Bloodborne, CoD Black ops 3, GTA V, Rainbow six, The Division, Uncharted collection, GoW 3 remastered, Far cry4, Primal, Payday 2 do budoucna U4, Doom určitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: hans999_cz

Hraju online: GTA 5, The Division

Další online hry: WoT, Rocket League, Tomb Raider, Tropico 5, Plants vs Zombie GW1, Helldivers a další PS+ hry od listopadu 2014.

Primárně hraju hlavně GTA 5 a The Division.

GTA 5: Hraju hlavně Heisty a Online mise + blbnutí ve worldu.

The Division: Hraju teprve chvíli, pár dní. Hledám začínající hráče, kteří by hráli se mnou.

Není problém se domluvit i na jiné hře a zahrát něco jiného. Klidně si mě přidejte. Hraju skoro každý den, převážně k večeru, a taky o víkendech, a to podle času a počasí. :-)

Upraveno uživatelem hans999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

ID:  Turbo4play-CZ

HRY: FIFA 16, NHL 16, Battlefield 1, Battlefield 4, Tricky Towers

Hledám lidi hlavně na fifu (hraju hlavně seasons) . Klidně bych hrál i SEASONS 2V2. Tak si mě přidejte :). Hrával jsem hodně na kompu (14,15,16)
Jinač NHLKO sem tam, večer si dám někdy online 1V1. Spíš takové amatérské hraní.
Battlefield 4 - mam velký problém se zaměřováním. PS4 mám teprve od půlky srpna. Battlefield 1 se mi zdá o dost lehčí
Existuje tady nějaká liga ve FIFĚ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ID: LUKYNOfyi

MP / COOP / sbírání trofejí:

Borderlands: The Pre-Sequel, Borderlands 2, Broforce, CoD: Advanced Warfare (exo survival), The Division (DLC), Rocket League, Diablo III, DriveClub, Lara Croft and the Temple of Osiris, Dead Nation: Apocalypse Edition, Saints Row: Gat Out of Hell, Helldivers, SW Battlefront, Battlefield Hardline, Killzone Shadow Fall

V budoucnu:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Call of Duty: Infinite Warfare (zombie mod), Rise of the Tomb Raider

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu