Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Seznam hráčů


Assassin

Recommended Posts

ID: Peeeca

Byl jsem vlastníkem PS2, PSP. Následně jsem se zbláznil a chvíli měl XBOX 360. Pak jsem ale zase zmoudřel a nyní vlastním PS4 Slim.

Hry mám zatim - Little Big Planet 3, Uncharted 4, Drive CLub, Ratchet and Clank a FIFA 17.

Budu rád když si mě přidáte :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: marciiverson3

PS one, PS2, PS3 a PS4

Hry (PS4): NBA 2k14-16, Fifa 16, BF4 a BF Hardline, The Last of Us, Killzone Shadow Fall, Uncharted 1-4, Drive Club, LBP 3, Dying Light, Far Cry 4 a pár dalších single her.

Kdo má zájem, přidejte si mě :).
 

Upraveno uživatelem marciiverson3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

ID: LUKYNOfyi

Momentálně sháním spoluhráče na coop a pro sbírání trofejí na tyto hry (prosím normální a pohodová komunikace! :)) :

- Call of Duty WW2 - Zombie mód: max další 3 hráče

- Borderlands The Handsome Collection (Pre-sequel): max další 3 hráče

- Sniper Elite 3: průchod kampaně na nejtěžší obtížnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ID: Mr_VoPi

Games: Battlefield 1, Destiny 2, Horizon Zero Dawn, Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, Wolfenstein 2

Zacal som kedysi davno s PSP a trvalo to dlho, pekne chvile. Neskor som vlastnil Xbox360 ale akonahle som dostal ban presiel som na PS3, to ma bohuzial nedrzalo vobec a po chvili som predal a kupil PS Vita s dufanim ze bude uspesnym pokracovanim PSP.. bohuzial aj ked som ju dlho drzal v sufliku a nechcel predat nakoniec isla tiez. Momentalne je najnovsim a velmi cerstvym (par dni) prirastkom PS4 Pro. Zalozil som fresh PSN ucet nakolko kedysi SK PSN store nebol a dufam ze to vydrzi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

ID: Senthendryl

Hry: Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy, Uncharted: The Nathan Drake Collection

Za mladí som drtil na PS1 Crasha, Spyra a Tony Hawk Pro Skater 2 u bratranca, ktorý mal to šťastie, že si jeho brat kúpil konzolu. Bol som dlho PC hráč, ale posledné roky sa mi znechutil prístup zvyšovania hardvérových požiadaviek, chýb windows a neustále riešenie prečo niečo seká, nejde, padá, neukladá a podobne. Kúpil som nakoniec PS4 pre občasné hranie, nakoľko život není peříčko a treba sa obracať. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

xxYoshixx51

Většinu času hraju na Xboxu. Na psku budu hrát pouze exkluzivní PS tituly a bojové hry (Tekken, Dragonball Fighterz, Ex Layer... ). Mám sluchátka s mikrofonem, takže komunikace není problém. Jsem celkem tryhard, ale nervy u hraní nemám (souls série je boží). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 6. 2018 at 17:17, Yoshi napsal:

xxYoshixx51

Většinu času hraju na Xboxu. Na psku budu hrát pouze exkluzivní PS tituly a bojové hry (Tekken, Dragonball Fighterz, Ex Layer... ). Mám sluchátka s mikrofonem, takže komunikace není problém. Jsem celkem tryhard, ale nervy u hraní nemám (souls série je boží). 

Nehral si Dark souls 3 na xone? Zda se mi ze jsme spolu hrali. Majoo200 tusim mam nick na xone. Pridam  si te a muzem dat tekkoše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

PSN: Slimak__CZ (dvě podtržítka)

PS4

Hry (PS4): The Last of Us, Uncharted 4, Diablo III: Reaper of Souls, Grand Turismo Sport, Star Wars: Battlefront II, X-COM 2: War of the Chosen, Assasin´s Creed: Origins, atd. 

Mám v přátelích pouze jednu osobu, budu rád, když si mě přidáte. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu