Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Seznam hráčů


Assassin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

ID: LUKYNOfyi

HRY: Dying Light Enhanced Edition, Star Wars Battlefront (vlastním všechna DLC), Borderlands Handsome Collection, Call of Duty Infinite Warfare - Zombies from Spaceland (rád bych už dodělal ten proklatej easter egg), Rise of the Tomb Raider - coop režim, Rocket League, Uncharted 4 - Survival režim, Broforce, Guacamelee, Diablo III (bounties, levelování postav), Dead Nation: Apocalypse Edition, Lara Croft and the Temple of Osiris, Resogun.

Sbírám trofky a miluju coop. Momentálně hrajeme s kamarádem Dying Light EE ve dvou, rádi do hry uvítáme další tváře :) Za sebe pak rád zahraju v coopu výše zmíněné hry s orientací na to dohrát a sesbírat co možná nejvíc všeho možného :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ID : enHappy

Nejsem zde uplny parmen ale pro rekreační hrani idealni :D 

Hrají Last of us ,  Fifu 17 , Paragon , Project Cars , Uncharted 4 , Driver Club , Ride a dalsi ...  nemám žádne zatim ps4 přátele na hrani takze se vždy někdo hodí at už pokec ci nejake to hraní by nebylo na škodu :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ID: AgonyMaker

Od začátku týdne mám PS4 slimáka a pomalu se na něj začnu přesouvat (do začátku týdne jsem byl čistě PC gamer)

Aktuální hry: Uncharted 4, Tomb Raider Definitive, The Last of Us, Dying Light - FEE, Driveclub a Dragon Age: Inquisition, Sniper Elite III, GTA V.

Ročník: 84

Velikost bot: 43 (podle výrobce obuvi) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ID: dddpepa
Ročník 79
Aktuálně hraju For Honor. Baví mě střílečky a hry ve stylu Uncharted, Tomb Raider, The Division. Rád zahraju coop mod.
Když by byl zájem něco zahrát a bavilo by mě to tak nemám problém dokoupit cokoliv.
Nyní hraji příležitostně, nejvíc období podzim - jaro. Nejraději bych někoho podobného věku... + - 8let.
Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ID: jakubsmejda
ročník 76   (tedy skoro dědek) :)

Playstation jsem měl od jedničky.Momentálně vlastním měsíc PS4 PRO.

Hraji většinou to,co je novější.Kdo chce,ať si mě přidá klidně do přátel.Tam uvidíte,co zrovinka
hraji , takže při společné hře nemám problém si zahrát s kýmkoli. :)
PSkem se bavím,ale moc nejsem ten pravý pařmen,který u toho sedí NON-STOP. :)
Ale když už u toho sedím,tak proč si s někým něco nezahrát. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu