Jump to content

Zajímavosti: Sony Playstation 4 Jailbreak


Yiahimyr
 Share

Recommended Posts

Před čtyřmi dny se na internetu objevila zpráva, že jistý Reckz0r již prolomil ochranu PS4 a nasdílel návod, který umožňuje hrát pirátské kopie PS4 her. Na Australském serveru International Business Times je o tom krátké povídání. Píše se tu, že se může jednat pouze o provokaci společnosti Sony, co je však zajimavé, Sony na to okamžitě a ostře reagovala. To naznačuje, že by ohlášení hacku mohlo být pravidvé.

Údajná ostrá reakce se měla objevit na twitteru PlayStation společnosti Sony (kde již není ke shlédnutí).

post-71032-14687170310567_thumb.jpg

Na jiném zahraničním deníku je k tomuto tvrzení ještě dodatek. Pravdivost výroku je na portále Wololo.net vyvrácena argumentem, že tak veliká společnost, jako je Sony, by nikdy hackera nekontaktovala veřejně a přímo, navíc by zcela jistě nepoužila ani drobného zastrašování. Druhým argumentem je délka znaků v jednom tweetu (limit je 140 znaků), ten je na náhledu překročen, tudíž by neměl být pravdivý.

Menší info lze nalézt také na twitteru pod aliasem Reckz0r, autora údajného hacku. Kde je uveden odkaz na stránky s postupem jailbreaku. Ani jedna z výše zmíněných stránek nedoporučuje metodu zkoušet, můžete se na ni ale pro zajímavost podívat a sami si udělat obrázek o pravdivosti. NFO soubor je nahraný na portále PasteBin.

Na závěr tu je jeden spíše úsměvný hack, který byl potvrzen. Jedná se o přihlašování do PSN účtu pomocí rozpoznání obličeje kamerou PlayStation 4. Novináři zkoušeli jak moc je kamera citlivá a ve finále si nasadili masku Iron Mana, se kterou se zkoušeli nalogovat pod stejný účet lidé různých velikostí a šířek. Všechny je to rozeznalo bez problému a tak vznikl první univerzální účet na PSN. Více info a fotografie najdete na webu Extreme Tech

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy