Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Půlnoční prodej PS4


Mpik

Otázka

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dík, my pojedeme z Varů, taková menší výprava :D a cíl mise je, že domů pojedeme s PS4 prostě. Tak bych chtěl jít na jistotu někam, kde vim, že to budou mít. Zkoušel jsem googlit, ale překvapivě mi to nic nenašlo... Já už sice mam předobjednáno na alze, ale tam co jsem slyšel, je prý už přes 800 těch předobjednávek a nedostanou ani polovinu, takže se nechytam. A ve Varech potom máme největší electro, Electroworld a tam dělá kámoš, a ptal jsem se ho, a prej maj zatim 5 předobjednávek, a už mají zakázáno příjmat další, že jich víc nebude... Takže jediná šance jak PS4 získat ještě letos je ten půlnoční prodej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to jsem zvědavej jak dopadnete, já bych na tu tlačenici tam asi neměl nerva :). Na tom Game psali, že počet konzolí bude velmi omezen, ale spíš sami pořád ani nevěděj kolik jich dostanou :) Já to mám od nich předobjednaný a zaplacený už přes měsíc a psali mi, že s konzolí můžu počítat. Tak jsem na ně zvědavej :D. Taky zatím po mě nechtěli doplatek, za navýšení ceny po změně kurzu což mi přijde podezřelý, ale třeba nakonec to ještě projde za starou cenu :D

Upraveno uživatelem Fenri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasně no :D hele, zatim odhodlání a natěšenost je velká, chceme bejt první ve frontě, tak snad to vyjde :D čekam už přes měsíc na iphone a ten je v nedohlednu, tak aspoň ten playstation musí vyjít, abych si udělal na vánoce nějákou radost :D . Jinak, k tý ceně, si myslim, že oni po tobě už ani nemůžou chtít ten doplatek. Ty sis to prostě objednal v době, kdy ta cena byla taková jaká byla, dokonce jsi to i hned zaplatil, a tim to končí... Jinak by mě zajímalo, jestli bude víc obchodů, kde bude probíhat ten půlnoční prodej, aby se ty zástupy šílenců aspoň trochu rozložily :D ... Podle události na FB na tom Smíchově, tak tam je potvrzenejch 20 lidí že přijde, a dalších 11 že možná + samozřejmě lidi co nemaj facebook, myslim si, nebo spíš doufam, že by to tak hrozný být nemuselo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No právě taky bych rád, abych přes vánoční volno už mohl pařit :). Tak ono sice jsem už dostal i doklad o zaplacení na tu cenu původní, ale mají ve svých podmínkách, který člověk potvrzuje při zakládání profilu, že u předobjednávek můžou cenu upravit, alespoň takhle to někdo říkal u nich na fóru. Na druhou stranu, když je jednou obchod uzavřen tak by to měnit neměli... ale ono to je nějakých 500kč doplatek, což mě nevytrhne :D.

Je fakt, že ty půlnoční prodeje u nás lidi až zas tak většinou nežerou, by tam nemusel bejt takovej nával :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi tak no :) a je dobrý, že to zvedli jen o 500 tu cenu, to na alze to dali rovnou o litr :D Jsem právě taky zvědavej, jestli při tom půlnočním prodeji budou mít k dispozici všechny tři verze, základ, killzone bundle a pak s tou kamerou a dualshockem... To je hrozně na hvno, tahle nejistota a neinformovanost, pak se člověk může spolíhat jenom na svoje doměnky a předpoklady a jen doufat, že se vyplní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Njn, to je vždycky u nový věci takovýdle zmatky, za pár měsíců si na to ani nevzpomenem už :D. Jako říkám si, že když už budou mít dost konzolí, aby dělali půlnoční prodej, tak snad všechny předobjednávky, který splnily jejich požadavky na termínu zaplacení atd. dostanou konzoli do toho 13. 12. :D Mám už na ten den volno, bo znám PPL jak to vozej... mi nedá vědet dopředu a ozve se až bude před barákem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to je jasný, já si myslim, že ty se bát nemusíš :) ohldně toho půlnočního prodeje se k tomu JRC vyjádřilo takhle. Ten výraz "omezené množství" zní opravdu děsivě a znepokojivě :D

"Předobjednávky vytvořené na prodejně JRC Nový Smíchov budou pochopitelně k vyzvednutí, ale omezené množství konzolí bude k dispozici i ve volném prodeji bez nutnosti předobjednávky "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo povíme si příští pátek, jesi jsem se nemusel bát :D. No jestli jen nedělaj jak jich bude málo... taky jsou takový marketingový praktiky, lidi pak se snažej víc kupovat než kdyby říkali, jo máme toho plný sklady :D. Přecijen kvůli pár konzolím by se jim snad nevyplatilo v noci otvírat... musejí něco vydělat a k tomu poplatit režii za zaměstnance, elektriku atd :)

Upraveno uživatelem Fenri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě sere to že sem splnil všechny podmínky (Zákazníkům, kteří svoji konzoli takto uhradí předem GARANTUJEME dodání konzole v době jejího vydání a jejich objednávky budou vyřizovány přednostně.) a představa že nějakej chachar ju nemá zaplacenou předem ji dostane dřív než já mě vytáčí dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak já předpokládám, že my co jsme splnili všechny podmínky v čas, kdy to garantovali tak to platí stále. Mě po zaplacení psali, že s tím můžu na stopro počítat tak zatím neztrácím naději :). Někdo v jiným vláknu o PS4 info psal, že mu dnes volali že to platí a že budou dnes ještě rozesílat maily, že psali zatím jen těm co se sami ozvali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu