Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Poblémy se spuštěním


bladeRP

Recommended Posts

Zdravím,

měl jsem dříve problémy s hráním hry(NHL14) které dělalo blbosti(viz. moje téma dříve), tak jsem se rozhodl dle rady na internetu a i od kamarádů ať zkusím zformátovat celý ps(restore deafult settings) v nastavení. Vše jsem dle návodu udělal, trvalo to 4 hodiny, pak sem ps zapl, vše nastavil, ale menu se načítalo minutu, při pokusu o update se systém vždy sekl, při pokusu a postění hry mi to hlásilo že hra potřebuje patch,update a při updatnutí hry vždy nakonci napsalo ERROR a musel sem vždy restart pska(udělal sem to asi 3x).Pak se to dostalo do fáze, kdy mě PS jel, ale už nedával žádný signál do tv, na obrazovce bylo černo(ano zkoušel jsem zkontrolovat káble). No ovšem ted to vygradovalo tím, že už se mě ani ps nezapne, svítí červená dioda, zapnu, na 3 sekundy se zapne zelená ale pak se to vypne a sní i dioda. Zkoušel jsem najít všude co stím, zda to není přehřáté, ale i po dvou hodinách se to nezaplo.

Ps mám v záruce ještě 20 měsíců, chci to poslat na reklamaci, jen jsem se chtěl zeptat, zda má někdo podobné zkušnosti. Jen mám obavy z reklamace, ovladač mě totiž spadl jednou na zem a je trochu nakřaplý(na býkon ua funkci to nemá vliv), tak se bojím aby mě neposlali s reklamací do pr...

Díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posli to na reklamaci, problemy mas s konzoli, ne s joystickem... to by je nemelo zajimat... pokud to nejsou ♥♥♥♥♥i. nebo jim dej samotnou konzoli, prislusentvi by nemelo mit na reklamaci vliv, aspon u nekterych vyrobku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu