Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

aha no je to možný, že to na ps3 je Outlaw :). Už vím co to je za hru viděl jsem ukázku před nějakou dobou. Nejsem fanda strašidelných her, ale u týhle jsem si schodou okolností říkal, že bych i zkusil. Radši to budu hrát přes den :). Mimochodem, kde jste na to přišli, že následující měsíc má být tato hra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry na únor:

Entering PS Plus:

29th January: Metro Last Light (PS3)

29th January: BioShock Infinite (PS3)

29th January: Dynasty Warriors Next (Vita)

29th January: ModNation Racers: Road Trip (Vita)

5th February: Outlast (PS4)

Zdroj: ps blog - http://blog.eu.playstation.com/2014/01/22/playstation-plus-in-february-bioshock-infinite-metro-last-light-outlast-more/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj možná hloupej dotaz.Trošku jsem to tu prohledal ale i přesto mám pár otazníků.Používal jsem PS3 s nedávno aktivovaným PS+,nyní mám druhý den PS4 u kterého nikde nevím zda mám taktéž aktivní PS+.Jsem přihlášený na stejném ůčtu/nicku. Prostě to tam nevidím a všude to nabízí zkušební verzi atp.Mám si PS4 nastavit jako primární nebo něco jiného.Je to celkem matoucí nebo je to tak ok?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se uz dival na trophy na Outlast a na ziskani 100% staci cca 5-10 hours (nejvic zabere casu sbirani puzzlu a documentu) Je to kupodivu kratsi nez na pc, jen aby to nebyla zase nejak upravena verze.

jen pro upresneni: cas je zohlednen na dvoji dokonceni normal a insane (se da projit za necelou hodinu,ale mate jen jeden zivot bez moznosti save)

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych otázku a nechce se mi proto zakládat samostatný topic:

Je nějaká možnost získat na internetu free 2 denní plusko? jako to bylo u X360? tam to občas dohledat šlo. Nebo Sony nedělá nějaký promo akce?.. ani nevím jestli je podpora pro reedem kody, takže dotaz laika (: :))

Pokud by měl někdo nějakej 2 denní trial navíc, nepohrdnul bych jím :)..Další předplatný budu mít možnost získat až další měsíc což se mi nechce čekat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, ale udělal sem chybu a nejdřív aktivoval právě 2 denní ze hry a pak už to nešlo, takže jsem to vypotřeboval zbytečně..moje chyba.. jen mě zajímalo, jestli existují například stránky, o kterých nevím, kde nabízejí reedem cody na 2 denní trialy (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o stránkách přímo nevím.

Je to udělané tak, že ten tril jde jen na účtě, na kterém Plusko ještě nebylo aktivované (viz první příspěvek v tématu).

Můžeš to ale udělat tak, že si založíš úplně nový účet a zodpovědnostkoupíš trial. Potom se přihlásiš na svůj účet a tam hraješ. Víc se dočteč tady: http://console-forum.net/tema/163665-kupovani-slotu-her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to sem tak uplne nepatri ale treba mi nekdo zvas poradi nebo pomuze co dal.. koupil jsem si kupon 1000kč.. a nesel napsal sem na podporu cz a tam mi potvrdili ze kod je vadny a ze poslou do londyna zadost o novy kod .. cekam uz dva mesice a nic, ma nekdo nejakou radu kam nebo jak se na nekoho obratit ? uz jsem zoufalý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo na podporu sem tlacil si myslim az dost pokazde mi prisla odpoved ze jeste nedostal zadnou odpoved... a prodejce mi rekl ze se musim obratit na sony podporu... uz mam pocit ze jsem proste vyhodil jen tak 1000... nevim co mam dal delat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu