Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Ja to beru jen jako doplnek, navic mam ps3 i vitu, takze ja mam indijanky rad. 

A navic nekom vychazi 4 exkluzivitky na zacatku roku, zatimco druzi rusi hry. Tak je jasne ze majitelum tech druhych potrebuju zacpat hubu aspon hrami zdarma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Jak můžeš něco takového napsat. Teď se na tebe strhne lavina kritiky co by si za cca 100,- měsíčně chtěl [emoji3] AAA tituly? [emoji3] - jinak ano přiznám se sdílím tvůj názor.

Ale ne teď vážně. Opakuju to pořád dokola že SONY prostě od lidí ty prachy dostat musí pokud chtějí hrát online tudíž nemají potřebu nic lepšího dávat. Člověk má doma stroj kterej v době vydání stál 12(?) tisíc a hraje na něm hry z dob Segy [emoji57]

Na PS3 jsem si PS+ platil pač tam byly opravdu někdy luxus hry a byl jsem za něho rád, dneska ho MUSÍM opravdu kupovat jen proto že chci hrát online.

Tímto samozřejmě děkuji obchodníkovi od kterého jsem ho měl za pár Kč a tolik mě to neštve [emoji6]

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mohli by se soudruzi ze Sony trosku zamyslet a zmenit moznost nakupu bundle her, kdyz uz jednu hru mate...

 

Jako priklad uvedu:

 

Resident Evil Deluxe Edition Origins Bundle (obsahuje RE a RE 0 + DLC).

 

Bundle koupit nemuzu, protoze uz mam "koupen." z pluska RE. Proc mi nedovoli koupit cely bundle znovu?

 

Takhle musim koupit solo RE 0 + DLC... a kdyz mi vyprsi plusko, tak prijdu i o RE a budu ho pripadne muset koupit znovu = draz nez je v bundle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu