Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ahoj chtel jsem se zeptat kdyz si zakoupim mesicni ps plus.Nikdy predtim jsem to neměl takze nevim jak to funguje...Klasicky si dobiju penezenku např 250kc z toho zaplatim plus tetka stoji 210kc...Ale jak je to pak dal čtu ze se automaticky obnovuje...?Ale nikde nechci davat udaje o svoji platebni kartě...Aby mi neco strhavali...Takze pokud mi v penezence zbydi 40kc tak by se to automaticky nemelo stahnout na dalsi období ne kdyz nemaji z čeho co strhnout?Chci to jen vyzkouzet no...Díky za vysvětlení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasP -- jen dej bacha nekoupíš měsíční, musel bys přidat kartu. Minimálně koupíš na tři měsíce. Prostě i když tam máš v peněžence dostatek peněz, nejde to zakoupit. Já nakonec koupil roční , byla tam sleva na 1100kc ... Taky dobíjim jen peněženku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, TomasP. napsal:

Ahoj chtel jsem se zeptat kdyz si zakoupim mesicni ps plus.Nikdy predtim jsem to neměl takze nevim jak to funguje...Klasicky si dobiju penezenku např 250kc z toho zaplatim plus tetka stoji 210kc...Ale jak je to pak dal čtu ze se automaticky obnovuje...?Ale nikde nechci davat udaje o svoji platebni kartě...Aby mi neco strhavali...Takze pokud mi v penezence zbydi 40kc tak by se to automaticky nemelo stahnout na dalsi období ne kdyz nemaji z čeho co strhnout?Chci to jen vyzkouzet no...Díky za vysvětlení...

tady maji ted rocni plusko za 1169

https://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=10234

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Moderators

Nevím jestli to s tím nesouvisí ale objevila se mi tam tato hra https://store.playstation.com/en-cz/product/EP1063-CUSA05261_00-PSYCHOPASSPS4000?psappver=17.11.2&scope=sceapp&smcid=psapp%3Alink%20menu

 

Takže bych to viděl opět na bordel u Sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu