Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Tenkrát jsem kupoval DIRT jedničku ve slevě kvůli VR a zapnul jsem to asi třikrát ,je to na mě až moc velkej simulátor plus mě vadilo že nejde zatáčet náklonen ovladače jako třeba v GT:sport. 
je alespoň jedna z těch věcí ve dvojce lepší ? Unchsrted samozřejmě komplet série dohraná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Prátelé, je to ještě horší. Je to od poloviny roku 2015:) a lidi to porad prekvapi:))

https://www.eurogamer.net/articles/2015-06-29-eu-playstation-plus-games-now-update-first-tuesday-of-each-month

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

A kazdy mesic se tady na to nekdo pta 🙂 Navrhuju vytvorit “manual” pro uzivatele PS+, ktery by zakladni otazky vysvetlil (k cemu to je, kdy se hry zdarma objevuji, jestli zustanou navzdy nebo jen po dobu clenstvi, jak ps+ aktivovat, jak ho zrusit), co ty na to @SAIXX? Ty jsi po Šuhej Jošidovi druhy nejvetsi sef celeho PS+ 😇😁👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
A kazdy mesic se tady na to nekdo pta [emoji846] Navrhuju vytvorit “manual” pro uzivatele PS+, ktery by zakladni otazky vysvetlil (k cemu to je, kdy se hry zdarma objevuji, jestli zustanou navzdy nebo jen po dobu clenstvi, jak ps+ aktivovat, jak ho zrusit), co ty na to @SAIXX? Ty jsi po Šuhej Jošidovi druhy nejvetsi sef celeho PS+ [emoji56][emoji16][emoji1303]

Jak se k tomu dostanu tak není problém [emoji2]

 

Edit : na druhou stranu soudruh Maňas má pravdu. To stejně nikdo číst nebude stejně jako manuály k výrobkům [emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No musíš napsat na začátek, že v textu je ukrytý kód na zdarma stažení nějaké peckovni novinky a nebo ročního členství 😂

Jo a na konci musíš zas napsat, že to byl apríl, jinak se budou množit dotazy na jakou hru a že ten kód chce když to dočetl až do konce 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu