Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Moderators

No jako já netvrdím, že špatný nebo dobrý ale jestli je teda to ,,výročí" tak mohli trošku učůrnout víc :D 

NBA tu už jednou gratis díky chybě SONY bylo, Laru má každej správnej pubertální+ lofasník projetou a Ericu osobně neznám takže neřeknu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • Moderators

No neee že by, ono to je fakt ofiko [emoji846]

https://blog.playstation.com/2020/07/27/ps-plus-games-for-august-announced/

 

CoD mně osobně z těch starších dílů neurazí ba naopak

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ahoj, předem se omlouvám, že pokládám dotaz, který se zde již určitě řešil. Nicméně nějak nejsem schopný najít kompletní odpověď, vždy pouze části, budu tedy rád, když mi někdo poradí.

Mám objednáno PS5 a bude to můj první PlayStation. Chci si koupit PS+ a koukal jsem, že na eBay jsou ceny ročního předplatného pro US region skoro poloviční.

Pokud jsem našel správné informace, tak bych si musel založit PS účet pro US region a kupovat pak už jen hry a předplatné pro US? S tím, že region už by mi pak nešel nikdy změnit a když bych chtěl na CZ v budoucnu, musel bych si vytvořit nový účet? PS5 asi nebude region free, co?

Nicméně zajímá mě, jaká omezení bych měl, pokud bych využíval účet s US regionem. Mohl bych využívat češtinu ve hrách? A co krabicovky koupené zde v ČR, mohly by mít nějaký problém se spuštěním? Dělají se nějaké krabicovky, které jsi fixnute pro konkrétní region? Měl bych s tím tedy nějaké problémy? 

Jde mi o to, zda si tedy vytvořit účet s CZ nebo US regionem. 1200za PS+ CZ mi na rok přijde v pohodě, ale pokud bych neměl u US účtu žádná omezení, nač pak platit zbytečně dvakrát víc.

Ještě jednou se omlouvám za začátečnický dotaz, ale všude nacházím různé střípky a nemůžu najít ucelenou odpověď. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu