Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

no tak potom zavolat přímo na sony a oznámit, že ti z ps podpory na to kašlou a ty jsi pořád nebyl nějak odškodněn...

já s tím mám podobné zkušenosti, taky jsem se toho navolal na podporu ps a originu, když mi nefungovalo premium pro bf3...dost na to ser*u...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
jo na podporu sem tlacil si myslim az dost pokazde mi prisla odpoved ze jeste nedostal zadnou odpoved... a prodejce mi rekl ze se musim obratit na sony podporu... uz mam pocit ze jsem proste vyhodil jen tak 1000... nevim co mam dal delat

Bohužel je to tak, že podpora systémů Sony PS u nás v ČR je naprosto k ničemu a ti kdo tam sedí jsou naprosté loutky. Nevím kdo a proč je platí, ale za výkony určitě ne. Mám obdobný problém, který s nimi řeším, hmm. od listopadu 2013? a nic. První teenagerovský hlas mi sdělil, že řešení se najde do druhého dne a že mě budou kontaktovat. Není divu že se tak nestalo a od té doby co tam volám co týden mi nějaký hlas s přízvkem slovenského bači papouškuje stále dokola, že problém byl předán do Londýna, kde to bude podpora řešit, jakmile si na to najde čas. Uplynuly 3 (slovy tři) měsíce a nejenže mě nikdo jak slíblili nekontaktoval, ale problém není stále vyřešen.

Jak říkám, u nás na Sony podpoře sedí loutky co jsou školené vytahovat standardní odpovědi dle manuálu call centra a hanba by mi byla za něco takového pobírat mzdu. Veškerá pomoc a podpora nulová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na podporu se da volat a nejlepe napsat email pokud to nehori. Pokud do prilohy i londynskou pobocku a ceska podpora do 3 dnu nereaguje, muzete podat stiznost rovnou te anglicke a v nejlepsim pripade,jako to bylo u mne, jsem to resil rovnou s nimi.

(Mel jsem taky problem s dolarovym voucherem a pres americkou pobocku vyreseno za 20 minut.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja psal i UK podpore email a za 3 dny zadna odpoved

kdyztak mi sem hodte prosim nejake ty kontakty kam bych mel psat stiznost nebo kam se mam obratit me se totiz zda ze emaily ktere najdu tak jsou nefunkcni..

Upraveno uživatelem WHERESKILL
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o stránkách přímo nevím.

Je to udělané tak, že ten tril jde jen na účtě, na kterém Plusko ještě nebylo aktivované (viz první příspěvek v tématu).

Můžeš to ale udělat tak, že si založíš úplně nový účet a zodpovědnostkoupíš trial. Potom se přihlásiš na svůj účet a tam hraješ. Víc se dočteč tady: http://console-forum.net/tema/163665-kupovani-slotu-her

Dalsi lama otazka.. Prosimte, tak jsem to udelal, ale na mem primarnim ucte nemam moznost hrat online.. Respektive nemam vlastně ps plus... Na tom zalozenym nove mam aktivovat ucet jako primarni?

A slo by to teoreticky delat donekonecna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak obespal sem znovu vše a zdá se že jsou věci v pohybu , přišel me email z UK ze na zacatku pristiho tydne mi odeslou kod, a ceska podpora mi zase napsala ze dostali email primo od nejakyho hlavniho vedeni z britanie ze kod poslou v pondeli :D tak uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi lama otazka.. Prosimte, tak jsem to udelal, ale na mem primarnim ucte nemam moznost hrat online.. Respektive nemam vlastně ps plus... Na tom zalozenym nove mam aktivovat ucet jako primarni?

A slo by to teoreticky delat donekonecna?

Ano, ten účet, na kterém máš plusko, musíš nastavit, jako primární ;) teoreticky ano, pokud si budeš každých 14 dní zakládat nový účet...(nejspíš)

E: ještě připomínám, že už je k dispozici kompletní nabídka her pro měsíc únor:

Metro Last Light (PS3)

BioShock Infinite (PS3)

Dynasty Warriors Next (Vita)

ModNation Racers: Road Trip (Vita)

Outlast (PS4)

odkazy v prvním příspěvku

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, protože platnost těch her je vázaná přímo ke členství PS+ na tom jednom daném účtě, není to vázané na členství u dané konzole. Když tu hru ale smažeš a potom jí stáhneš znovu z toho účtu, kde máš teď ten trial, tak to půjde. Pokud tedy ta hra nebyla v nabídce PS+ pro některý minulý měsíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, dokazal by mi nekdo poradit...proc si nemuzu pres psn store koupit clenstvi, porad mi to vypisuje chybu E-82000171, udaje s kreditky jsem 20x kontroloval, vse je napsane dobre, karta ma povolene nakupy pres net...normalne s ni platim na originu nebo na steamu...jen proste nemuzu nic koupit na psn store....zkousel jsem i pres stranky http://www.sonyentertainmentnetwork.com/ bohuzel taky nejde, hodim do kosiku a kdyz dam odeslat tak mi to vypise page failed to load, please try agin later ....maji snad nejaky vypadek....???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, dokazal by mi nekdo poradit...proc si nemuzu pres psn store koupit clenstvi, porad mi to vypisuje chybu E-82000171, udaje s kreditky jsem 20x kontroloval, vse je napsane dobre, karta ma povolene nakupy pres net...normalne s ni platim na originu nebo na steamu...jen proste nemuzu nic koupit na psn store....zkousel jsem i pres stranky http://www.sonyentertainmentnetwork.com/ bohuzel taky nejde, hodim do kosiku a kdyz dam odeslat tak mi to vypise page failed to load, please try agin later ....maji snad nejaky vypadek....???

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5111/~/ps4%3A-error-codes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mám český účet, karta VISA u sporky... Jak už jsem psal normálně s ni platim na originu nebo steamu, bez problémů..

Heasdhot : ano tam sem se koukal taky, chyba podle toho znamená ze si mám zkontrolovat údaje z karty....nejsem žádná lopata par údajů jeste dokážu opsat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Headhot: je mi docela divné že na ostatních službách platím bez problémů a na psn store mi to prostě nejde...další věci kterou jsem zjistil že jak sem to včera zkoušel i třeba poslat peníze jen do virtuální peněženky...napsalo mi to chybu, ale z účtu se mi odečetly nějaké 4 kacky za platební transakcí...momentálně sem to vyřešil tím že jsem si koupil předplatné přes reedem code, ale do budoucna mě to celkem stve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu