Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Hoši to jsou názory na facku!! Nikdo vas do ničeho nenutí můžete si koupit xbone...tam nedostávali donedávna vůbec nic a nabidka her free je momentálně stejná, s tím rozdílem ze na ps3 jsou už par let celkem pecky A tituly....nekomentujte a přemýšlejte.....!!

Proc na facku? Xbox s tym nema nic spolecne... len tvrdim za ked do neceho vlozim prachy neco ocekavam (outlast a dead nation dont starve supr bez vyhrad) kazdopadne furt verim v april joke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my co vlastnime vsechny tri konzole psv,ps3 (eu a usa psn+),ps4 jsme jedine happy. Mam tolik her zdarma,ze je ani nestiham hrat:) Az mozna nekdy dohraju vse na psv a ps3,tak uz mozna budou aaa tituly na ps4.

Jinak nechapu strategii sony u psv, je vlastne tak hodna,ze neni potreba kupovat zadnou hru,kdyz vsechny dava zdarma:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS plus je mnohem lepší, než Gold u Xboxu. Ty blbosti co tam dali tendle měsíc gratis, to snad ani není možný. Absolutně to nejde srovnávat. Nebe a dudy prostě. PS: Momentálně mám Xbox ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Darovanemu koni? Psplus je spoplatnena sluzba tak bych ocakaval hry na ps4 a ne hry na amigu ktore som hraval pred 20 rokmi obrazne povedane. Len dufam ze to ma byt april joke pac to neni ofic.

Ja mam teda PS+ hlavne kvuli MP a hry zdarma beru jako fajn bonus. Navic, jak uz bylo receno, nemuzete par mesicu po vydani konzole ocekavat velke AAA tituly. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já vím, že nelze očekávat AAA tituly a proto tvrdím a stojím si za tím, že tahle služba je zatím naprosto zbytečná věc, pokud člověk nehraje mulťák a tímto ho Sony donutí. Takže zaplatíme minimálně 1500 za hru + samozřejmě PS Plus. Dobrá strategie. Online passy se mi zamlouvaly víc. Takhle si kupuju hru "bez" mulťáku. Prostě se mi tohle nelíbí a mám právo to "říct" nahlas. Pokud s tím má někdo problém ať argumentuje, ale slušně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators
Nic si z toho nedělej, to je klasická začátečnická chyba;)

Já bych to chybou začátečníka nenazýval, přesnější výraz je cílený záměr ze strany provozovatele služeb.

Říká se, že kdyby sis založil v bance účet na který by se ti z každé provedené denní transakce připisovalo 10 haléřů, byl by z tebe do měsíce milionář.

Vem si, kolik lidí jen tady na fóru už "naletělo" na nechtěné předplatné služeb a vem si, kolik toto předplatné stojí. Teď si toto vynásob počtem podobně zaměřených fór po celém světě a ujišťuju tě, že podobný počet uživatelů bude všude na světě.

Je to jen náhoda? Není to cílený záměr jak získat rychlé peníze?

Z morálního hlediska a etického kodexu, není spíš správnější postup ten, že pokud něco chci a mám o to zájem (a je jedno jestli se jedná o předplatné služeb anebo třeba časopisu), tak si to sám vyhledám a sám posoudím, jestli si to zaplatím?

Já myslím že je, ale pro tu druhou stranu by to bohužel pro ně znamenalo menší přísun $$$ do pokladničky, tak není nic snažšího než to udělat tímto způsobem a nenápadným drobným písmem uvést, že pokud o to nemáš zájem, tak si máš vlézt někam do MENU a tam si to vypnout. Nehledě na fakt, že to pro mnohé národy není psáno ani v nativním jazyce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to chybou začátečníka nenazýval, přesnější výraz je cílený záměr ze strany provozovatele služeb.

Říká se, že kdyby sis založil v bance účet na který by se ti z každé provedené denní transakce připisovalo 10 haléřů, byl by z tebe do měsíce milionář.

Vem si, kolik lidí jen tady na fóru už "naletělo" na nechtěné předplatné služeb a vem si, kolik toto předplatné stojí. Teď si toto vynásob počtem podobně zaměřených fór po celém světě a ujišťuju tě, že podobný počet uživatelů bude všude na světě.

Je to jen náhoda? Není to cílený záměr jak získat rychlé peníze?

Z morálního hlediska a etického kodexu, není spíš správnější postup ten, že pokud něco chci a mám o to zájem (a je jedno jestli se jedná o předplatné služeb anebo třeba časopisu), tak si to sám vyhledám a sám posoudím, jestli si to zaplatím?

Já myslím že je, ale pro tu druhou stranu by to bohužel pro ně znamenalo menší přísun $$$ do pokladničky, tak není nic snažšího než to udělat tímto způsobem a nenápadným drobným písmem uvést, že pokud o to nemáš zájem, tak si máš vlézt někam do MENU a tam si to vypnout. Nehledě na fakt, že to pro mnohé národy není psáno ani v nativním jazyce.

S tím vším souhlasím, ale tenhle přístup k obnovování předplatného či smluv není nijak výjimečný, spíš bych řekl, že je celkem běžný. A jak píše pejtrix, lidi nečtou a pak se diví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U PS3 jsem si právě nic neplatil a online jsem hrál, tak jsem si nebyl jistej. Tento měsíc mi končilo PS+ na tři měsíce a už jsem si to prodlužovat ani nechtěl, až na podzim a najednou čumím, že mi strhli z účtu prachy za další tři měsíce

Odpoveď na tuhle otázku je hned v prvním příspěvku a dokonce dvakrát :)

K tomu prodlužování: všichni víme, že to je od Sony celkem sviň*rna, nejhorší na tom ale je, že pokud si za zvýhodněnou cenu koupím roční předplatné, tak se mi po vypršení obnoví pouze 1 měsíc za plnou cenu... :D A nějaké ušetřené peníze za slevu na PS+ jsou hned v pr.....

Pro deaktivaci: PSN - Account Management - Transaction Management - Automatic Funding

Tato informace přidána do prvního příspěvku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ahoj,mám prosím dotaz,mám na ps4 US ůčet a chtěl jsem si vyzkoušet ten 14dennní free PS+ ale chce to po mě vyplnit platebni udaje ale píše mi to pořád špatné číslo kreditky mám debitni mastcard od CSOB.Chci se zeptat když si koupím přes paypal kredit 50dolaru a koupím si ten roční PS+ bude to chtít po mě zase ty informace o kartě nebo ne.Případně mě prosím poradte jak na PS+ na americkém US ůčtě jestli ho někdo máte.Děkuji za odpověd a věřím že to bude informace potřebná i pro více uživatelů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu