Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zistil som taku nemilu vec, tak sa chcem postazovat :)

Pred par dnami mi skoncilo PS+ na mojom ceskom ucte (zil som v CR), ktore som mal nonstop od kupy PS4, takze sa mi tam z pluska nazbieralo peknych par hier. Momentalne ale zijem na Slovensku, pouzivam teda slovensky ucet, na ktorom som si teraz kupil nove PS+. Prekvapilo ma, ze ziadnu z hier, ktore som obdrzal s ceskym PS+ neviem spustit. Je to celkom podraz od Sony, o to viac, ked ide o ten isty (EU) region :/

Takze si mozem bud zaplatit ceske PS+ cez nejaky kod, ale nakupovat tam nemozem, kedze uz nemam cesku platobnu kartu (iba ak nepohodlne dobijat penazenku a tratit na kurze), alebo pridem o vsetky hry, ktore som za rok a pol dostal v ramci predplatneho... Vyborne, Sony...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Zistil som taku nemilu vec, tak sa chcem postazovat [emoji4]

Pred par dnami mi skoncilo PS+ na mojom ceskom ucte (zil som v CR), ktore som mal nonstop od kupy PS4, takze sa mi tam z pluska nazbieralo peknych par hier. Momentalne ale zijem na Slovensku, pouzivam teda slovensky ucet, na ktorom som si teraz kupil nove PS+. Prekvapilo ma, ze ziadnu z hier, ktore som obdrzal s ceskym PS+ neviem spustit. Je to celkom podraz od Sony, o to viac, ked ide o ten isty (EU) region :/

Takze si mozem bud zaplatit ceske PS+ cez nejaky kod, ale nakupovat tam nemozem, kedze uz nemam cesku platobnu kartu (iba ak nepohodlne dobijat penazenku a tratit na kurze), alebo pridem o vsetky hry, ktore som za rok a pol dostal v ramci predplatneho... Vyborne, Sony...

 

Můžu jen vědět jaký hlubší smysl mělo to, že si zakládal další účet jen kvůli krajině? [emoji6]

A že je to v rámci EU je úplně jedno, plusko a hry třeba z UK účtu taky nepustíš na CZ/SK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky smysl? No tak ja treba pouzivam indicke rocni plusko (12+2 mesicu) proto, protoze stoji 3x mene nez ceske, stoji 350.000 IDR coz je 520Kc, nevim proc bych mel platit za to stejne ceske 1560,-Kc nebo kolik to stoji, obcas je v super sleve za 1290,- no super.

https://store.playstation.com/en-id/product/IP9103-NPIA90007_01-PSPLUS14MONTH000

image.thumb.png.193ef263b646dbaf13f5d204ba07d5ae.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajo sorry, uz chapu, ja puvodne pochopil tvou otazku ze se ptas jestli ma zakladani jinych PSN uctu (z jinych zemi jako UK, US atd.) nejakou vyhodu, tak jsem jen vysvetlil ze se da treba usetrit napr na rocnim plusku, dokonce zvazuji ze i RDR2 vezmu z IND storu vyjde na 1080Kc preorder.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kurze by som tratil vzdy, ono pri jednom-dvoch nakupoch by to bolo viac-menej zanedbatelne, ale casom by sa to uplne zbytocne nazbieralo. Co uz, tie hry, co som na ceskom ps+ doteraz nazbieral nejak ozeliem (popravde som vacsinu z nich este ani nestiahol), skor ma to ale prekvapilo. Mylne som predpokladal, ze v ramci regionu to bude OK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký je prosim rozdíl mezi těmi discount promo kartami, a normálními? Krom toho, že ty discount jsou levnější. Děkuji.

 

A ještě bych se chtěl zeptat, koupené hry tady v tom indonéském store asi nebudou mít cz titulky že? Jde mi o AC Odyssey. Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jak nazav napovida discount karty jsou levnejsi karty:) normalni koupis leda tak v indonezii:) 

S cestinou bych nepocital. hry v jejich shopu jsou sice levnejsi, ale po zapocitani ceny co das za karty se dostanes na cca cenu z US uctem a dovijicima kartama tam. Pokud chces hry s CZ titulky tak hry z CZ a nekdy i z EU uctu je podporuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na tom odkazu nahoře jdou právě koupit jak ty diskontní tak normální, a proto jsem právě nechápal moc rozdíl.

Právě že mne zaujalo zakoupení toho ps plus účtu, k tomu RDR2 a dostal bych se na nějakých 1900 korun, což by se mi na US účtu asi nepovedlo. A chtěl jsem zrovna předobjednat i to AC Odyssey, ale bez CZ tit, což asi není šance že tam budou, to koupím radši tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 9. 2018 at 6:34, tofi napsal:

Jaky smysl? No tak ja treba pouzivam indicke rocni plusko (12+2 mesicu) proto, protoze stoji 3x mene nez ceske, stoji 350.000 IDR coz je 520Kc, nevim proc bych mel platit za to stejne ceske 1560,-Kc nebo kolik to stoji, obcas je v super sleve za 1290,- no super.

https://store.playstation.com/en-id/product/IP9103-NPIA90007_01-PSPLUS14MONTH000

image.thumb.png.193ef263b646dbaf13f5d204ba07d5ae.png

Ahoj, můžu se na něco zeptat? Jsem v tomhle poměrně laik..to indické roční ps plus můžu zakoupit jen tehdy, když si vytvořím indonéský účet? Nebo jak to funguje, nemám o tam ani šajn? Děkuji za odpověď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, musis si zalozit indonezky psn ucet, k tomu potrebujes zalozit novy email a najit si nejakou indonezkou adresu treba neco v Jakarte a na ni ucet zaregistrujes

pak uz jen staci nakoupit dobijeci karticky keterymi dobijes psn penezenku a koupis plusko

az tohle vsechno mas, tak ucet zalogujes na svou konzili a nastavis ho jako Active

pak uz se jen prepnes zpet na svuj puvodni cz psn ucet a hrajes normalne online, sbiras trofeje atd vse pri starem

před 2 hodinami, petrzlamal napsal:

A jaký je prosim rozdíl mezi těmi discount promo kartami, a normálními? Krom toho, že ty discount jsou levnější. Děkuji.

 

A ještě bych se chtěl zeptat, koupené hry tady v tom indonéském store asi nebudou mít cz titulky že? Jde mi o AC Odyssey. Děkuji za odpovědi.

vetsinou je u kazde hry napsano jake jazyky jsou v ni, ale nekdy ten seznam uplne nesedi a nejsou tam vsechny, nicmene na cestinu bych nespolehal, ale anglictina je tam vzdy, ale treba u gran turisma ktere jsem na indonezkem uctu koupil cestina byla, takze je to loterie ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu