Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  

před 4 hodinami, biggerg napsal:

Ešte ne,keď mám ten 14dni free môžem stiahnuť aj tie 2 hry čo sú free v mesiaci?? Potom ak si predplatim PS plus od platby sa počíta 30dni?? Napr. 24.12 by som aktivoval tak 24.1 mi končí plusko??

 

funguje jen poprve pri registraci noveho emailu (psn uctu) pak uz to znovu nejde

https://store.playstation.com/en-cz/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUS14DAYTRIAL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Mno... Co k tomu říct, je vidět, že SONY vyloženě rejžuje na tom, že můžeme(čti musíme cálovat za online) hrát online :/
Uncharted nezamrzí ale fandy určitě taky extra nenadchne a simulátor kozy? Jako oddychovku OK ale měsíční hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

znam lidi co nehrali ucka na ps4 bo to odehrali na 3ce, ted bude dobra doba. rad si to dam znova a digital mam radsi nez zonglovani s BD. jinak tenhle rok plusko za 750 jsem koupil takze ja jsem spokojen.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu