Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Technická chyba jak kráva .. když Sony jasně psalo že se to doplácet bude :D . Jinak vrátit na to na PS wallet je super no ... udělali jsme "chybu" ale můžete peníze co jsme vám "omylem" vzali a vrátili utratit jen u nás You Are Not A Clown - Imgur | GTPlanet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opäť máme von zoznam PS Plus hier na ďalší mesiac ešte pred oficiálnym oznámením, ale tentoraz z iného zdroja. Tradičný leaker billbil-kun sa vyjadril, že tento mesiac hry neodhalí, tak ho nahradila španielska stránka Areajugones. Podľa nej sa v júni v rámci PS Plus predplatného dočkáme hier:

God of War (2018)

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Nickelodeon All-Star Brawl







Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Frosby napsal:

Opäť máme von zoznam PS Plus hier

Ty se musíš asi strašně nudit, většinou postuješ věci, které jsou několik dnů staré a známé, dokonce postuješ ty stejné věci a to opakovaně za sebou, první odhad her a pak skutečnost, asi žiješ v nějakém přeludu, ale tvoje příspěvky mi přijdou vždycky strašně oduševnělé.

Fóru to velmi prospívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators

tak ja mam 3.5 roku a 3900, tedy tech 11 bude vice let:))

a psali, ze u nove karticky kdyz ji aktivujes pujde vybrat zda chces plnou dobu esenciálu nebo kratší prémia a jde leda howno a ne vybrat:) tleskáme a posíláme 50 korunáčku do sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, mirai_trunks napsal:

tak ja mam 3.5 roku a 3900, tedy tech 11 bude vice let:))

a psali, ze u nove karticky kdyz ji aktivujes pujde vybrat zda chces plnou dobu esenciálu nebo kratší prémia a jde leda howno a ne vybrat:) tleskáme a posíláme 50 korunáčku do sony

Čekat od Sony funkční SW :D . Očividně někteří uživatelé mají fajn cenu, krásných 120€/měsíčně :D .

image.png.432a79e897de52c0b2660fd21960348c.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem upgradl na premium, dělalo mi to nějakých 1700 na cca 400 dní. V katalogu je pár her (wrc10, shadow warrior3 a nějaké další indiáni) co mám ve wishlistu ale zárověň se mi je nechtělo kupovat za full prajz. Takto vyzkouším, kdyžtak dohraju a hotovo.

Zkoušel jsem i stream ps3 klasik, ale buď mám pivní brýle když vzpomínám na tu dobu nebo mi teď už přijdou graficky takové meh. Prostě už nejsou co bývaly :D

Každopádně jak mi skončí toto premium zůstanu u obyč pluska.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS Plus hry na Júl 2022 (Červenec 2022)

O zoznam bezplatných PS Plus titulov sa opäť postarala stránka Dealabs, ktorá už niekoľko mesiacov po sebe úspešne tieto hry leakuje.

 

Prvou hrou, na ktorú sa hráči môžu tešiť je Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Hra si u nás v recenzií odniesla solídnych 8/10, keď Veronika vychválila hlavne klasicky výborná hrateľnosť v spojení s pekným vizuálom a zábavným príbehom.

 

Ďalšou hrou, ktorá vám pribudne v zbierke je The Dark Pictures Anthology: Man of Medan. Ide o hororovku od tvorcov Until Dawn. Na jej kvality síce hra nedosahuje, no stále ide o jeden z tých lepších titulov. Lukáš jej dal v našej recenzií hodnotenie 7.7/10.

 

Treťou a poslednou hrou, ktorú si budete môcť v Júli pridať do zbierky bude Arcageddon. 

 

Ak sa leak potvrdí (čo by sa pri úspešnosti zdroja mal), tak sa môžeme tešiť na viac než solídny line-up hier. Každopádne, zatiaľ berte tento zoznam s rezervou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu