Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • Junior Moderators

Do katalogu plných her na vyšších úrovních PS Plus v září přibudou od 20. září Deathloop, Assassins Creed Origins, Watch Dogs 2, Dragon Ball Xenoverse 2, Spiritfarer: Farewell Edition, Chicory: A Colorful Tale, Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5, Alex Kidd in Miracle World DX, Rabbids Invasion: The Interactive TV Show, Rayman Legends a Scott Pilgrim vs. The World: The Game.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak jsem doma vyzkousel stary kupon na 365 dní a zhlediska toho, že jsem si ho upgradoval na premium a to mi končí 15.12., tak jsem dostal moznost, jestli chci prodlouzit premium o 183 dní nebo 365 esessencial, tak jsem zvolil variantu jedna. 183 dní za 884 kč (v akci za 999, recenze kupon EW) a není až tak špatná volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Listopad

Nioh 2 – PS4 & PS5

LEGO Harry Potter Collection – PS4

Heavenly Bodies – PS4 & PS5 

zdroj https://www.dealabs.com/bons-plans/ps-essential-nioh-2-lego-harry-potter-collection-et-heavenly-bodies-offerts-sur-ps5-ps4-dematerialises-2427400

E: sry nevsiml jsem si predchoziho postu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu