Přejít na obsah
nepster

PlayStation®Plus

Recommended Posts

Zdravím rád bych se zeptal, proč, když mám předplacený ps+ a dnes je 8.11 ještě mi nabízí hry z října tj. Metal gear solid atd a nemám tam listopadovou nabídku tj. Worms apod. ? Musím to nějak aktualizovat? Díky za odpověď a přeji hezký den :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtel jsem se zeptat kdyz si zakoupim mesicni ps plus.Nikdy predtim jsem to neměl takze nevim jak to funguje...Klasicky si dobiju penezenku např 250kc z toho zaplatim plus tetka stoji 210kc...Ale jak je to pak dal čtu ze se automaticky obnovuje...?Ale nikde nechci davat udaje o svoji platebni kartě...Aby mi neco strhavali...Takze pokud mi v penezence zbydi 40kc tak by se to automaticky nemelo stahnout na dalsi období ne kdyz nemaji z čeho co strhnout?Chci to jen vyzkouzet no...Díky za vysvětlení...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

TomasP -- jen dej bacha nekoupíš měsíční, musel bys přidat kartu. Minimálně koupíš na tři měsíce. Prostě i když tam máš v peněžence dostatek peněz, nejde to zakoupit. Já nakonec koupil roční , byla tam sleva na 1100kc ... Taky dobíjim jen peněženku...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 7 hodinami, TomasP. napsal:

Ahoj chtel jsem se zeptat kdyz si zakoupim mesicni ps plus.Nikdy predtim jsem to neměl takze nevim jak to funguje...Klasicky si dobiju penezenku např 250kc z toho zaplatim plus tetka stoji 210kc...Ale jak je to pak dal čtu ze se automaticky obnovuje...?Ale nikde nechci davat udaje o svoji platebni kartě...Aby mi neco strhavali...Takze pokud mi v penezence zbydi 40kc tak by se to automaticky nemelo stahnout na dalsi období ne kdyz nemaji z čeho co strhnout?Chci to jen vyzkouzet no...Díky za vysvětlení...

tady maji ted rocni plusko za 1169

https://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=10234

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat