Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

US store PS4


BlackFrogg

Otázka

Dobry den zalozil sem si US ucet na ps4 vse funguje demo stahnu zahraju ale mam problem kdyz chci neco zaplatit kreditkou.Zadam vsechny udaje o kreditce ta se prida ale po placeni to pise chyby nebo nic neudela.Vedel by nekdo radu jak na to???Mam Visu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
A nejen to plus ucet tam stoji 940 na rok

Na to pozor, podle mě má třeba eu ps+ lepší hry, ale to je asi jen věc názoru. Každopádně bych před koupí porovnal hry, které tam byly do teď... ;)

A když si počkáš na nějakou akci, tak tě PS+ na cz účtu vyjde třeba na 1000 nebo já jsem teď naposledy kupoval za 1299,- rok + měsíc (nevím přesně, jestli jeden nebo víc..) zdarma...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk PRO

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na to pozor, podle mě má třeba eu ps+ lepší hry, ale to je asi jen věc názoru. Každopádně bych před koupí porovnal hry, které tam byly do teď... ;)

A když si počkáš na nějakou akci, tak tě PS+ na cz účtu vyjde třeba na 1000 nebo já jsem teď naposledy kupoval za 1299,- rok + měsíc (nevím přesně, jestli jeden nebo víc..) zdarma...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk PRO

No spis de o to ze ho mivam zaplacenej kvuli slevam pred 5 dny normal cena GOW 19.99 plus cena byla 10.00 dolar i kvuli tem slevam v Discount plus a vyberu her nema cenu hovorit kazdej mame jinej vkus ale cca za 2.3 k za rok US + EU psn plus ucet nikoho nezabijou a zase co se obsahu tyce je EU PSN jako chudy pribuzny oproti US

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pls potrebuju pomoc ted sem si koupil voucher na amazonu jen 10 dolaru na zkousku protoze sem to nikdy nedelal a kdyz jdu na ps us ucet dam redeem code tak mi to pise ze uz je pouzity nechapu proc delal jsem to temer hned jak mi prisel kod nevim si rady diky radu:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zas takova trubka ale jeste sem z amazonu nic nekupoval takze sem vzal jen ten 10 dolarovy ze si pak koupim i ten 50 abyhc si mohl koupit fifu no a pise mi to tohle ,bohuzel nejsem natom tak dobre z ang. abych si psal z podporou amazonu :(takze zkousel sem to davat na https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/login.action a pise mi ze This Prepaid Card has already been consumed.

na ps 4 mi to pise ze this playstation network card number has already used

please check your entry

(E-82000130)

ach jo nevim tojako ty 10 dolarovy zrusily nebo jak?nechapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zas takova trubka ale jeste sem z amazonu nic nekupoval takze sem vzal jen ten 10 dolarovy ze si pak koupim i ten 50 abyhc si mohl koupit fifu no a pise mi to tohle ,bohuzel nejsem natom tak dobre z ang. abych si psal z podporou amazonu :(takze zkousel sem to davat na https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/login.action a pise mi ze This Prepaid Card has already been consumed.

na ps 4 mi to pise ze this playstation network card number has already used

please check your entry

(E-82000130)

ach jo nevim tojako ty 10 dolarovy zrusily nebo jak?nechapu

Uz si to vyresil???Zkus postnou stranku z amazonu kde si koupil kupon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja som kupoval tiez na Amazonu 10dolacovi kod, poslali mi na email a tiez mi pisalo tu vetu ze je pouzity abo neplatny, bolo to samozrejme v tom ako pisal neyo, prihlasoval som ten kod na PSN CZ ucet. Prelogoval som na PSN US ucet zadal kod a vsetko prebehlo uspesne peniaze sa mi dobili okamzite.

A ked sme uz pritom daju sa niekde zakupit tie kody aj pre PSN CZ ucet ? aby som ich mohol uplatnit na cz ucte ? Vie niekto poradit ? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nechcem otvárať novú tému..

keď si založím US účet (a budem nakupovať pomocou SK kreditky na amazone, ak to ešte vôbec funguje), nebude problém s európskymi krabicovými verziami hier? lebo napr. Battlefield3 robil na PS3 problémy a záležalo od regiónu, odkiaľ hra bola a z akého účtu ju chcel niekto hrať (online samozrejme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu