Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • Moderators

Další ještě tuším byl mall kterej několika lidem prodal Apple TV za 499,-(?) než to opravili. Samozřejmě takových je málo a jde víceméně o udržení dobrého jména.

Každopádně neříkám, že kuma to za ty prachy nedodá ale myslím si, že bude následovat co u většiny předobjednávek...

 

A ano kdo by si sluchátka nepamatoval když ještě po půl roce od akce se to tu valilo ve velkým [emoji16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem si to koupil a přišly mi údaje kam mám poslat peníze. Teď si ale nejsem jistý, jestli jim ty peníze mám vůbec posílat. Ale doufám, že pokud to stornují tak mi peníze pošlou zpátky a nebude to v nějakých poukázkách popřípadě slevách. Jak to vidíte vy? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

easy: dokud jste nezaplatili, muzou cenu zmenit klidne tricetkrat. prodavajici nema ze zakona povinnost zbozi prodat a ty nemas zadny pravni narok zbozi koupit. pokud jste zaplatili, bud vam penize vrati nebo za tu cenu prodaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikládám komentáře přímo z jejich stránky s hrou.

Citovat

Dobrý den, zákazníci, kteří si tuto hru předobjednali za částku 999 Kč a již jim přišlo potvrzení a informace o zaplacení této částky, tak se mají obávat toho, že budou muset ještě něco doplácet, nákup se jim stornuje a nebo to zůstane za tuto cenu? Jednalo se tedy o akci za 999 nebo o chybu? Jak se k tomu postavíte? Děkuji za informace

Citovat

Dobrý den, řešíme cenu, která není momentálně oficiálně potvrzená, jak budeme vědět více budeme informovat zákazníky. děkujeme za pochopení. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si myslím, že tady nejde o 400kč, ale o princip:happy:...mě investor taky pošle do řiti když se cabnu v ceně a je mu to jedno...řekne, že je to moje blbost...a to se točím v milionech a ne ve stovkách...tak nevím proč bych měl brát já ohledy na nějakého obchodníčka :) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, krtek6 napsal:

já si myslím, že tady nejde o 400kč, ale o princip:happy:...mě investor taky pošle do řiti když se cabnu v ceně a je mu to jedno...řekne, že je to moje blbost...a to se točím v milionech a ne ve stovkách...tak nevím proč bych měl brát já ohledy na nějakého obchodníčka :) ..

asi máte podepsanou nějakou smlouvu, a jsou v ní nějaké podmínky, takže ho to nezajímá

 

stejně jako v případě předobjednávky, jsi potvrdil nějaké smluvní podmínky, takže tě taky můžou poslat do....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Martinoslav napsal:

Fakt vam tohle vsechno kvuli ctyrem stovkam stoji za to?

Jako nezlob se na me ale to co si napsal je mimo ne? Kvuli 400 stovkam? A proc bych nemohl usetrit 400 kc ?. Jde o to ze kdyz nevim 100% cenu tak to nenabizim. Az si jsme sto pro jist nabidku. Tak samo jako by ted zdrazili hry o 400 kc a ty bys rekl jsou to jen 400 stovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@figi-1 uz vidim tyvole jak byste byli spokojeni, kdybyste si mohli predobjednavat az treba 5 dni pred vydanim to byste remcali :D napriklad JRC kdyz dali predobjednavku na PUBG byla tam cena 499kc ale v den vydani byla 699 a taky jsem se z toho neposral, pac vim ze oni to proste driv nemohli vedet, kolik to bude stat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jako nezlob se na me, ale to, cos ted napsal, je fakt mimo. Tys nikdy neudelal chybu? Co kdyz se v tom eshopu jen nekdo ukliknul a omylem nastavil jinou cenu? A to s tim zdrazenim o 400, to uz je cira demagogie, na to vubec reagovat nebudu.

edit: Diskuze se staci smerem k naprostemu flame, chcete-li pokracovat, zalozte si nove vlakno. Veskere dalsi prispevky tykajici se resene zalezitosti budu mazat, pozdeji procistim i predchozi prispevky k tomuto tematu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu