Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • Moderators
V 21. 11. 2022 at 9:22, miraj napsal:

Asi neexistuje nějaký způsob, jak koupit předplatné PS nyní ve slevě a dát ho jako dárek až k Vánocům?

Bohužel nejde.

Před hodinou, miz012 napsal:

Jj vratil jsem obyc Ghostwire a vzal Deluxe.

 

A treba AC Ragnarok edice za 349 je luxus.

Ta cena AC ragnarok smrdi tim, ze to pujde do PS+ extra co nevidet bych rekl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem resil obal... ale ten Deluxe je pro me hezci - navic neni ENG / PL ala zakladni verze, ale ciste ENG. Distributor ma asi jinou verzi, pac EAN je prelepeny jinym stikem a na obalu je klasicka bila lepka s popise (jak to miva Cenega tusim).

FC6 jsem bral ultimate za 1500 v akci :( Ale zvazuji GOLD do sbirky - ten prebal se mi libi vic 🙂

AC mam D1... a R mam taky dokoupeny v krabicce s bonusama, takze na tuto RE edici kaslu (asi)... Max vemu na XSX 🙂

Skoda, ze v te RE neni Ultimate verze - chybi mi DLC, ktere mela jen alza v Drakkar edici - a je prave soucasti Ultimate :(

Ted jeste doresit dilema, jestli si nechat Gotham Knights Special Edici (se steelcase) a nebo si dost doplatit na Deluxe edici (se season passem) a kartama v Alze... s garanci ceny vyjde na 1799.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Není to tak úplně akce a už to nějakou dobu nesleduji, ale PS5 normál skladem ke koupi, pospíšil bych si, před vánoci to zas bude mizet, kdo ještě váhá 🙂 

https://www.smarty.cz/PlayStation-5-FIFA-23-Hra-p127190

https://www.smarty.cz/PlayStation-5-God-of-War-Ragnarok-hra-p130398

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators
  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu