Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • Moderators

Možná už to většina z vás ví, ale jelikož já jsem tuto informaci na webu JRC nenašel, možná to někomu ještě pomůže, stále je ještě do zítra čas :)

Takže v JRC probíhá TRADE-IN akce na Battlefield 1 za 1 Kč protihodnotou dvou her, jejichž prodejní PREOWNED cena je min. 799 Kč (a že jich tam je, i titulů, které se tu přeprodávají už docela za hubičku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pánové, je to omezeno pouze na 1ks? nebo i více?

Kruta: Ne, akorát každou rezervaci musíš použít na jiné jméno, ideálně bratra (klidně fiktivního, hry pak můžeš vzít na jednu kartu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

musíš nahlásit dopředu jaké hry a je to omezeno počtem. dneska již to bylo u nás pasé. pán sledujte web bude oznámena další akce. a já web? lol to snat není web;) takže další akce Watch dogs 2 bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.kuma.cz/sony-playstation-4-1tb-limited-uncharted-edition-ps4 

 

Kdyby někdo chtěl za dobrou cenu tuto "limitku"...ps4 uncharted verze 1Tb za 6890,-

 

Ale jinak je lepší kauf 1TB s hrama a ovladačem..

 

EDIT: Tak cena už neplatí....už je to za 7,3k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 10. 2016 at 9:39, Martinoslav napsal:

Prisla mi mailem nabidka z PS Store na nakup Elder Scrolls Online Gold edition s 50% slevou. Nevyuziju to, tak kdyby mel nekdo o discount kod zajem, napiste mi.

Taky mi to přišlo a též můžu nabídnout ale popravdě si myslím, že to dostal každý :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu