Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

před 5 hodinami, sběratel napsal:

paráda! sto let jsem ze zavvi nebral, je to pořád ještě v pohodě brát přes ně? žádný sklady v US a podobný parády? díky

zavvi / thehut ma nevyhodu, ze nikdy nevis, odkud to pujde. A nikdo to to neni schopny rict :(

Ale posledni objednavky chodily vetsinou z Rakouska, nekdy dokonce Slovensko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jak psal @miz012 výše, za poslední rok - dva to ze zavvi chodí přes Rakouskou, naposled dokonce Slovinskou poštu. Jinými slovy za zásilky od nich jsem nic nedoplácel. Vlastně jsem historicky doplácel jen jednou (kdysi jsem tu o tom na fóru psal, určitě se to bude dát najít) a když jsem si jim postěžoval, na základě dokladu o doměření DPH mi tu zaplacenou částlu vrátili zpátky. Myslím, že se od té doby už poučili a proto to dnes už dělají tak, že využívají různé evropské kanály pro distribuci po EU.

P.S. Jejich centrální sklady jsou na Normanských ostrovech (lze se snadno dovtípit, že je to kvůli daňovému ráji). Tato oblast, přestože geologicky náleží ještě do Evropy, je pro Českou republiku celním územím Evropského společenství a pokud je Česká republika první zemí, do které zboží z tohoto územé vstoupí, potom toto zboží podléhá celnímu řízení a s tím spojenými procesy. Zavvi na tuto skutečnost nikde na svém webu neupozorňuje a tak přestože se kupující domnívá, že nakupuje ve Velké Británii a tudíž jeho zboží nepodlehne celnímu řízení, bývali kupující často nemile překvapeni. Já sám jsem si tím prošel, dokonce jsem se s celním úřadem v ČR dohadoval, protože jsem prokazatelně doložil, že jsem nakoupil v UK, platil v librách a na dokladu byla adresa prodejce se sídlem ve Velké Británii (Zavvi má fyzické sídlo, které uvádí na dokladech skutečně v UK), nicméně mě odbyli tím, že není podstatné kde jjsem nakoupil a kde má prodejce sídlo, ale odkud zboží vkročí na území České republiky, což je rozhodné pro celní řízení. Takže ve skutečnosti Zavvi odesílá stále z Normanských ostrovů, ale použijí pro vstup zásilek do EU ty země, pro které nejsou Normanské ostrovy vyčleněny celním prostorem. Pro Českou republiku se potom zásilka tváří, že přišla z Rakouska, Slovinska apod. a tudíž dále nepodléhá celním procesům.

Tohle už jsem zde taky jednou psal, jen už nevím, ve kterém to bylo tématu. Ale bylo to už hoooodně dávno :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7/7/2017 at 16:21, nick003 napsal:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s obchodem playstation4hry.cz? Jejich ceny sou o dost nižší než u konkurence až se mi to zdá podezřelé. Na heuréce sice mají pozitivní hodnocení ale okolo 150 hodnocení, to ještě není tolik. Kupoval jste tam někdo konzoli? díky

osobne nemam, ale vypada to verohodne:

https://obchody.heureka.cz/playstation4hry-cz/recenze/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v popisku navíc udávají, že balení by mělo obsahovat druhý ovladač, což potvrdili lidi na jednom fóru. Za ty prachy paráda.

https://www.amazon.co.uk/dp/B073K33CPN

Taky nabízí 500 GB Slima + rash Bandicoot + Ovrwatch + další ovladač za 180 liber s Primem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani ne tak  cenova akce , spis tip na dobry nakup :) 

na amazonu uk uncharted lost legacy 25 liber

posotvny 3,6

v ramci clenstvi amazon prime ktery je ted 30 dni free trial sleva -2 libry

celkem tedy 26,6 liber , pri dnesnim kurzu 798,- cca

nejlevnejsi dle heureky originalky 899,-  s postovnym 960 ,-

https://www.amazon.co.uk/Uncharted-The-Lost-Legacy-PS4/dp/B01LTI9IEA/ref=sr_1_4?s=videogames&ie=UTF8&qid=1500929871&sr=1-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 8. 2017 at 8:47, majkom napsal:

ty voe titulky pro nhl:D

No a co? Kdyby to v te hre melo nulovej smysl, tak tam ty titule nebudou. Ja osobne vzdy radeji podporim lokalizovanou hru. Kdyby mi tu nekdo potvrdil, ze je to bez lokalizace, tak jdu do obchodu a koupim krabicovku i kdyz je drazsi. Ne ze bych anglicky nerozumnel... Mluvim plynule anglicky i nemecky, neziju v CR. Ale jde tady o princip. Nepatrim k tem, co kupuji hry nekde bez obalu a nebo hledaji v zahranici, pro par usetrenych korun. Podporuju domaci trh a kdyz uz je lokalizace, vezmu si to s ni...:) Tak doufam, ze jsem ti to dostatecne vysvetlil...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu