Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

PS účet na rok za 499 Kč -> https://aukro.cz/playstation-plus-ps-365-dni-ps4-ps3-vita-a1-6923580205.

No, abych pravdu řekl, nevím jestli tomu mám věřit...Je to ale aukro a to už je celkem věrohodné. Pokud má někdo otestováno, že je funkční, tak dejte vědět.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No nevím, zase se jedná o účet. ke kterému posílají přihlašovací údaje. Podle mě jde zcela jistě o podvod, za tu cenu roční PS+ členství není reálné. A když vidím, že jich navíc mají 1000 k dispozici, tak to zase odnesli kreditky nějakých nešťastníků.

Pokud není PS+ členství formou uplatnitelného kupónu, tak to vždy smrdí. Radil bych mít se na pozoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to opravdu pozor.......teď řeším s podporou krádež mého účtu !!! Třeba bude zrovna mezi nimi. 
Někdo mi tam aktivoval 2faktor ochrany rychleji,než já :( (moje chyba),tedy kód na telefon,a já se nemůžu přihlásit ,protože tam je jiný telefon. 

A takový menší postřeh......účet byl založen v únoru,ale kladné hodnocení má už v lednu....tak nějak nechápu,jak je to možné. :)

Screenshot_1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Před hodinou, Ghost napsal:

A takový menší postřeh......účet byl založen v únoru,ale kladné hodnocení má už v lednu....tak nějak nechápu,jak je to možné. :)

Jestli ono to nebude tím, že účet byl sice založen v únoru, ale v tom loňském :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to klasicky na heslo.......při změně hesla datum narození,které se zadalo při zakládání.
Bohužel jsem neměl to dvoufázové zabezpečení s tím kódem na telefon......a to je ten problém...někdo si tam zadal svůj telefon,a díky tomu nejsem schopen se přihlásit.Ale mail a vše asi zůstalo,protože na reset hesla chodí odkazy na můj mail normálně dál.
Uvidíme,jak to dopadne....nic jsem tam krom NHL17 neměl...jen free hry z PS+ a členství,takže si "zloděj" moc nepomohl...žádné AAA hry....vše jedu v plackách.
Slabé hesla určitě ne......mám 15-ti místné heslo zčísla + malé-velké písmena.....nechápu,jak se mi tam někdo dostal. :( 
 

před 10 minutami, drak3go napsal:

Jestli ono to nebude tím, že účet byl sice založen v únoru, ale v tom loňském :wink:

A jo.....já jsem pako. :D

Ale i tak to je to dosti podezřelá nabídka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, drak3go napsal:

No nevím, zase se jedná o účet. ke kterému posílají přihlašovací údaje. Podle mě jde zcela jistě o podvod, za tu cenu roční PS+ členství není reálné. A když vidím, že jich navíc mají 1000 k dispozici, tak to zase odnesli kreditky nějakých nešťastníků.

Pokud není PS+ členství formou uplatnitelného kupónu, tak to vždy smrdí. Radil bych mít se na pozoru.

Také mě právě zarazilo jak tam píšou o přihlašovacích údajích, ale potom zase píšou:

Citovat

V instrukcích získáte informace jak spustit účet a aktivovat PS+ na Vašem starém účtě
Budete moci využívat Váš starý PlayStation účet, ale s předplatným PS+
Tímto bude zachována každá Vaše hra, uložení a nastavení

Samozřejmě 500 Kč je hodně podezřelé... + jak píšeš, že jich má 1000, tak to jen v jedné aukci. Pak má kupu dalších aukcí na PS+ 14 dní za 29 Kč, 3 měsíce za 149 Kč a měsíc za 49 Kč...

Například na roční PS+ má 24 nabídek po 1000 kusech, takže celkem jich nabízí 24 000 kusů ročního předplatného :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu