Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Oni napřed prodávali 14 denní za 29, pak to bylo už jen za 3kč, pak za 29, nevím jestli to byl ten samý prodejce, ale nejspíš jo, vzhledem k tomu, že si můžu na svém účtu akivovat 14 dní trial zdarma tak to bude asi tahle verze, po položení otázky otázky co jsem ji poslal jak dlouhou platnost má  kód na 1 měsíc, samozřejmě jsem si neuvědomil, že je to už založený účet, přišla od nich odpověď:


Dotaz na zboží (** PlayStation Plus PS+ 1 Měsíc - PS4 PS3 PS Vita)


Single code is valid for 14 days. In this auction you get 2 codes for 14 days.

 

Jediný kód je platný po dobu 14 dnů. V této aukci získáte 2 kódy po dobu 14 dnů.


Takže si myslím, že to nějak ošulili a nabízejí jen nově založené účty s trial verzí zdarma na 14 dnů, takže to není 1x30 dnů, ale 2x14 dnů, to samé podle mě bude fungovat i se tříměsíčním členstvím, nebo dokonce i ročním, člověk zřejmě každých 14 dnů musí přejít na od nich nově založený účet, který koupil.

Původně jsem to chtěl za 50 kč koupit, ale něco takového podporovat nehodlám, možná s tím nemají vůbec žádné finanční výdaje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Vím, že pár her je (např. Just Cause tuším - ale to jede blbě i na klasický PS4) ale co sleduju srovnání od Digital Foundry tak většinou ty hry jsou na tom stejně navíc při FHD jsou u PRO samozřejmě krapet lepší detaily.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, SAIXX napsal:

Musím říct, že poslední dobou ceny těch PRO verzí začínají být hodně pěkný a už i na zvážení k výměně emoji846.png

No prvně jsem chtěl Bundl Ps4 Pro bílý Destiny 2 který stojí cca 10-11 000,- ale tato cena je opravdu pěkná, prodám GOW a mám Pro za 8000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekna cena ja bral po vanocich ps4 pro a gt sport,to jsem prodal takze cena byla 7300,prodal jsem i puvodni fat za 6500 takze upgrade za 800 :) rozdil je znatelny,hral jsem AC:O na fat a na pro a pro ma mnohem hladsi chod,ani jeden propad fps takze za me palec nahoru pro PS4 PRO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Mandaz napsal:

Já hraju zatím na fullhd tv a rozdíl je. Známý co si nedávno koupil pročko říká to samé. Navíc i ten supersampling (či jak) který je v betě fw pomáhá. Třeba u gtsport zlepšil odlesky okolí na autě.

 

před 30 minutami, craig27 napsal:

hraješ na Full Hd nebo 4K televizi? Byl třeba rozdíl i po grafické stránce z přechodu z Fat na Pro

edit @Martinoslav: Znovu, az asi po tisici, te zadam, abys do kelu, necotoval ty posledni prispevky. Je to, kurde, zbytecny! :ph34r:

ok potom nechápu ten smysl k čemu je tam ta citace když chci komentovat určitého člena fora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, craig27 napsal:

 

ok potom nechápu ten smysl k čemu je tam ta citace když chci komentovat určitého člena fora

logicky proto abys mohl citovat prispevek a bylo hned evidentni, na  o reagujes coz u starsich prispevku je zadouci, u prispevku nad tebou zbytecne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 2. 2018 at 10:15, craig27 napsal:

Na JRC předobjednávka na Bundl Ps4 Pro God of War 4 za krásnou cenu vůči konkurenci, neodolal jsem.

http://www.jrc.cz/playstation-4-pro-konzole-1tb-god-of-war/p156777

Kde tam je napsáno že je to PRO verze? Já tam vidím klasickou 1TB Slim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem do JRC ohledne stavu objednávky prave na ten PRO Bundle GOW 4 tak jsem zvedavy. Ale jsem smířeny s tím ze to byla chyba a jednalo se pouze o Slima . Uz před tím se mi ta cena zdála prapodivna. Pak dam vedet jak.jsem dopadl

Edit : Takže mi právě psali z Jrc, že se hrozně omlouvají a Ps4 Pro Gow4 nebude k dispozici že šlo o chybu.  Jako náhradu mi prej dají slevu 300KČ na Slimku s Gow 4, tak jsem je poslal do prde-le.

@SAIXX edituj prosím příspěvky a nevytvářej další, díky  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu