Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Tak tahle diskuze je na cenové akce, což můj příspěvek splňuje a dal jsem to tady, protože třeba to někdo využije. Pro diskuze o kvalitách této hry/vydavatele slouží jiná témata.

 

edit@SAIXX co brát můj příspěvek trošku s nadhledem?

edit @NobodyAnswersJen mi to přišlo jako zbytečná reakce, obzvlášť když si vezmeš, že hry od EA hry patří mezi nejprodávanější (tedy ty hry lidé mj. předobjednávají) ať už se ti to líbí anebo ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci jsem videl veskery obsah pro Sniper Elite 4 na store jako FREE, ted uz je vidim pres PC za normalni ceny. Mate to nekdo stejne? Asi nema cenu brat Deluxe verzi se season passem, pokud vse ve store k tomu bude free (pocitam, ze ten season pass nic extra co nejde samostatne stahnout neodemkne)

 

EDIT: Tak to asi byla chvilkova chyba, ted uz to mam za plnou cenu i v PS4. Zavahal jsem :(

EDIT2: Tak aktualne zase v 18:39... v prehledu DLC jsou FREE, kdyz clovek najede na detail tak je tam plna cena :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miz012 - je to chyba zobrazení ve Storu. Např když máš hru/DLC v košíku, zobrazují se jako FREE. Nebo když hru/DLC již vlastníš, ve store se některé zobrazují jako FREE, nikoliv jako PURCHASED.

Sniper Elite 4 Digital Deluxe Edition (základní hra + deluxe věci vč mise s Hitlerem + season pass) za těch 549,- peněz myslím stojí. Narozdíl od SE3 Ultimate edice, tato edice obsahuje opravdu komplet všechno, co bylo ke hře vydáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Humble Bundle nabízí PS4 Indie balíček her. Doplním, že nejdou aktivovat na českým účtu. Musíte mít US nebo jiný podporovaný.

https://www.humblebundle.com/games/indie-playstation-bundle-2019?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_2_layout_type_threes_tile_index_2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
před 19 hodinami, Martinoslav napsal:

Kasa.cz nabizi taky za 1149 ale - 100kc sleva na prvni nakup od 1000kc  = 1049kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators

🙂 tak jrc ma vyhodu pobocek celkem vsude. takze neplatis postu, hernisvet ma za 709+69 posta s anglickym obalem. osobne bych si dosel tedy do jrc a koupil tam:)

jinak ted je na store akce za 1250kc odyssey v gold edicu, tedy se vsemi dlc a i s remastrem AC3 v cene. ten samotnej je za 999kc. takze good kauf. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, figi-1 napsal:

Tak to je sleva teda. To si delas srandu ne? Staci si dat heureku vzdyt vsude jinde je levnejsi. A jeste tady das JRC NEJDRAZSI OBCHOD VUBEC jejich cena po sleve je vsude jinde normalni cena 

Je to v akci? Je. Nikdo te nenuti si to kupovat, tak v klidu 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu