Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

před 5 hodinami, rkolarik napsal:

Do kodů napište:

Sleva na domácí potřeby: DOMOV700

Sleva na věci pro mazlíčky: PET200

Sleva na dopravu: ZAPLATIMONLINE

Tu slevu 400Kč kod nevím? ví někdo?

Já bohužel koupil PS4 pro mladýho v Planeo za 4999Kč v pondělí, oni mi prachy zpět nedají, jedině kupony na další koupi do pul roku, takže mám smůlu, ale snad to pomůže jiným

Do 14 dnu muzes zbozi vratit bez udani duvodu a musi ti vratit penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pokud neprovedl nákup online což v případě Planeo snad ani nejde protože nemají eshop tak záleží pak čistě na obchodu jak se k tomu postaví... Bez udání důvodu do 14 dní pokud se to nezměnilo platí pouze v případě uzavření smlouvy přes internet [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Planeu lze zboží vrátit, ale pouze výměnou za vouchery v hodnotě vráceného zboží. Vím to z unáhlených nákupů mě drahé matky, kdy koupila pračku, která byla pár minut po jejím nákupu zlevněna o několik tisíc. Tenkrát tam předvedla scénu, kdy chtěla vyhádat lepší cenu a prodavači se jí vysmáli, tak zboží vrátila a dostala pouze vouchery. Planeo není v tomhle ohledu Alza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

koho by zajimalo vsecky kody zde:

http://zlevnizbozi.cz/nove-slevove-kody-na-alza-cz/

a zbozi co lze uplatnit zde:

https://www.alza.cz/sekovka

kombinace nejdou, ale uplatnit kod na jiny tovar nez je v kuponce lze. (zavazi na posilovani+kod 300/1000) = sleva 200 za litr a podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu