Jump to content
nepster

[PS4] Cenové akce - Diskuze!

Recommended Posts

To nebylo o tom že by se na někoho nedostalo, spíš tu chybu opravili dřív než se o tom ti co nekoupili dozvěděli, sluchátek měli určitě dostatek pro vsechny😀

Btw tu pumpičku musím vyzvedavat? Nejde to stornovat když kodik máme digitálně? Rozuměj, nejde o 50 ale spíš to mám trochu zruky a víc projedu v nafte.. 

vo-lové...ta hra je pro skutečné fajšmekry a ne pro herní masturbátory😂.....já tu hru kupoval za 900 a nevidím důvod proč by mne mělo jebnout....prošel jsem si ji sám/po půl roce hraní-měl jsem 118 síla,level?/a líbila se mi....je obrovská a plno ůkolů a napřátel kteří mají víc inteligence jak kecálisté a  herní trotli jako Vy..a už se těším jak ji pojedu znova od 0 a od začátku 😍 za mne doporučuji

fallout 4 na ps4 se povedl a dá se do něj nahrát čeština/na netu je okolo té češtiny dost-podrobný postup a zvládl jsem to i já akorát jsem si musel přeložit co mám vlastně odkliknout aby to dopadlo dobře a češtinu tam dostal...anglicky neumím/no a Fall.je 76 je fakt dobrej ale pozor je to onlinovka na rozdíl od Fall. 4 takže musíš mít koupenou kartu!!! Jinak se do hry nenahraješ.Ale to snad víš... ..hru jsem celou projel sám přestože mne ve hře oslovovalo hodně hráčů kteří se chtěli družit-spolupracovat....jenže domlouvej se třeba s francouzem kdy ž umíš rusky a polsky..navíc pokud chceš s někým hrát tak by tam snad měli by ti hráči být-ve stejnýčas- a já to hrál někdy dopoledne,v noci...někdy vypnul na hodinku a pak zase pokračoval...prostě hrál jsem sám..a hráčů je ve hře dost a navíc se hraje na více servrech takže pokud se tam s někým sdružíš tak Tě to po nahrání hodí k němu pokud tam v ten čas je...no a těch spolupracujících hráčů je tam dost a někdy Tě potkají takové situace kdy jsem byl už celkem namakaný a napadl mne jiný hráč který byl slabý.říkám si co blbne a signalizuji mu že se pomátl  že je bez šance-jde to takovými smajlíky ve hře-ta komunikace je dost dobrá i přes ty smajlíky-protože když napadne jeden druhého tak ten utočník přijde o nějaké výhody a každý ho může zabít bez trestu a ještě mu zbudou věci co má utočník u sebe plus odměna-takže když nedal pokoj tak jsem ho kilnul a pak jsem byl po smrti já...najednou jsem se ocitl v epicentru výbuchů a střel protože mne napadlo hejno jeho přátel se kterýma byl v partě a on byl taková návnada a najednou  měl jsem holou prdel protože jak mne hra přihlásila zpět tak to co jsem neměl uložené v truhle tak to mi po mé smrti ukradli....no a v které hře se dá něco takového a podobných věcí zažít?Je to prostě suprová hra...