Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Sorry ale na toto uz se reagovat musi....

v tvem pripade spis zavist ;) levne koupim draz prodam, standartni obchod..... Je zajimave kolik "blbecku" se pokazde najde a nadavaji na to, pochopitelne by udelali uplne to same....za 1000,- krasna cena....nevim nad cim brecis....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry ale na toto uz se reagovat musi....

v tvem pripade spis zavist ;) levne koupim draz prodam, standartni obchod..... Je zajimave kolik "blbecku" se pokazde najde a nadavaji na to, pochopitelne by udelali uplne to same....za 1000,- krasna cena....nevim nad cim brecis....

Proč závist? já nemám nouzi si koupit kupon za 1200,- jen nemám rád obchodníčky tohoto typu nic víc v tom nehledej. Ale jde vidět že v tom umíš chodit:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Promiň, ale jaký je rozdíl mezi tímto a tím, když pekař upeče rohlík, prodá ho za 1Kč supermarketu a ten ho prodá spotřebiteli za 2Kč? ;)

Upozorňuju, že jsem žádný kupón z akce nekoupil a ani je dále nenabízím, zajímá mě to čístě z podstaty věci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč do toho taháte tržní ekonomiku rohlíky atd.:D? Já jsem to myslel jen ve smyslu pomoci, když bylo kuponů sakra málo měli by jsme mi konzolisti držet při sobě!!! a ti co mají více kousku je slušně prodat kolegovy za cenu která byla. Atˇsi to každý přebere po svém já to myslel dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle a daleko lepší akce jsou v US denně,vesměs se nepřeprodávají,páč jim to za těch pár babek nestojí.Tady to za třeba 3 stovky lidem stojí,tak proč by toho nevyužili.A hlavně si uvědom že žádný nakup není spojený automaticky s profitem.Vždy do něčeho peníze musíš vložit a pak je teprv získávat zpět,takže vždy riskuješ že i proděláš.Každopádně je to každého věc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu