Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Taky přidám trošku do mlýna, crew moc nemusím, ale koupil jsem si skrze PS+ Driveclub i se SP který vyšlo na 549 Kč a rozhodně koupě nelituju, je to hromada zábavy na řadu hodin, hlavně pak díky passu kterej mi poskytl řadu aut a soutěží navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, právě jsem na to chtěl upozornit koupil jsem si za 368 Kč UFC, což si myslím že je nejlepší možná cena v současnosti, i když jsem se setkal s novejma krabicovkama kolem 700 Kč. Za podobný peníze se dá koupit i Infamous, ale tam se dá sehnat krabicovka už od 300 Kč, takže to se myslim nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem si paradoxně nedávno zakoupil všechny díly na ps3....bylo to za hubičku...no a teď nemám ani chuť je na ps3 hrát když je můžu hrát na ps4 v 60ti fps a lepším vizuálu...ovšem zase si připlatím...fakt sem to nenačasoval dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec pánové, poradíte prosím, kde koupit nejvýhodněji bílou konzoli PS4 v poslední revizi? Ideálně s nějakou hrou zdarma :) Na MALLu jsem našel za 10 790 s poštou a dvěma gamesama zdarma. Nemáte někdo ještě nějakej slevovej kód (i jinam)? Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec pánové, poradíte prosím, kde koupit nejvýhodněji bílou konzoli PS4 v poslední revizi? Ideálně s nějakou hrou zdarma :) Na MALLu jsem našel za 10 790 s poštou a dvěma gamesama zdarma. Nemáte někdo ještě nějakej slevovej kód (i jinam)? Díky za info

ta cena kterou píšeš je podle mě dobrá... bílá se shání hůř.

jinak nevím jestli CUH-1116 je nová ?

http://ocostrava.cz/sony-playstation-4-500gb-white-edition-ps719466611?ref=heureka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu