Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Zdarec, našel jsem MGS edici za 9999,-

http://hry.kuma.cz/sony-playstation-4-500gb-limited-metal-gear-solid-red-ps4

Nevíte, zda je to nová revize?

Pořád vyčkávám s pořízením. Četl jsem info o zlevňování konzole (zatím jen v JPN a USA)

Jsem zvědavej, zda se dostane i na EU, resp. ČR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytečný tam volat..fakt je to nová revize (jen JPN model není)...ale trochu přemýšlím jestli to nebude jen konzole bez hry apod. za tu cenu..protože podobně ta mají i Destiny TK edici 2x za různou cenu s jiným obrázkem..

Jinak já jsem koupil včera opět starou revizi za 9 999,- spolu s DriveClubem, LBP 3 a Last of Ass a hučí poměrně méně než moje předchozí Bílá ...asi model od modelu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zaujalo tohle... 52% dolů' date=' líbil by se mi k The Crew.

[url']http://www.electroworld.cz/thrustmaster-t80dc-ps4-cerny-volant-s-pedaly?gclid=CLijioOTvMgCFSP4wgodQk8MoQ[/url]

Nj, ale musis mit stesti a bydlet tam, kde EW je (resp. na ktere prodejne to majji skladem). Protoze kdyz to ma eshop vyprodany, tak EW ti to neni schopny preposlat z prodejny na jinou prodejnu :( Doba ledova hadra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Force feedback...nedostáváš odezvu když valíš mimo trať, když v zatáčce přelejzáš odstředivou sílu apod...prakticky takový volant poskytuje jenom jiný druh ovládání hry ale přinos nemá žádný...neumím si představit, že bych si připadal jako když řídím pokud mohu volantem točit doleva doprava a nemít žádnou odezvu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o ničem...opravdu začneš až někde od 5k...ale takový volant je na crew mrhaní penězi...

Specificky pro tuhle hru nemá cenu řešit volant..za 1500 to nemá žádný přínos krom pocitu že šlapu na pedály a kroutím volantem namísto mačkání trigerů a kroucení pačkama (ale obojí je prakticky stejný, bez odezvy, i když trigerry možn vibrují aspoň :)) a kvalitnější volant za 5K už je zase overkill...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu