Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Ok díky za odpověď. Já jí právě objednal z toho mironetu a když jsem tam dal osobní převzetí na těch prodejnách tak všude bylo po 23.11. Tak jsem to objednal a počítal s tím, a koukám že u Xzone,JRC a jiné je zítřejší datum. A pak jsem se podíval na mironet a tam je taky 23.10 ale je mi právě divný proč u všech možností osobního předání je datum psané po 23.11. Tak fakt nevim jestli se mám těšit už na zítřek nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla akce jen na pár kusů. Jinak dočkej času....je podle mne reálné, že 8500 bude běžná cena konzole v řádu týdnů. Se musí doprodat staré zásoby. Doporučená cena je teď 9500 a krámy jsou běžně víc jak litr pod doporučenou cenou.

http://www.expert-eshop.cz/kategorie/elektro-oddeleni/pocitace-a-kancelar/herni-konzoly/sony/sony-playstation-4-500gb-1/ 8888,- Kč....asi tomu nejblíž (ale šílená cena dopravy)

http://bestcena.cz/mobilni-telefony/sony-playstation-4-ps4-500gb-go?ref=heureka 8906 i s dopravou

Mě teda u expert-eshopu překvapila hlavně čeština :-D Pevní disk, WFi, Vejška, Elektro oddelení...to zní jako čištapade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to tam nekupoval....to byla momentálně asi nejnižší cena. Ale proč to kupovat tam, když mironet to má za devítku taky i s dopravou. Ceny půjdou ještě níž....jen co se prodejci trošku probudí. Ale je zjevný, že takovej rozdíl oproti doporučené ceně už nenabídnou. Zatím. Mi to tak zatím příjde. Jestliže doteď byla konzole za doporučenou cenu 10790 a byla k sehnání i za 9500, tak podle tohoto by měla být k sehnání i pod 8500. Bundlovanejma hrama by to mohlo být i pod 8k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je v tom, že při reklamaci nastane problém. Tyhle shopy .. bestcena, experelektro atd. nemají konzole z oficiální ČR distribuce. V tom je problém a důvod takto nízké ceny .. ono totiž prodávat konzole za 9000 Kč (starší cena, než došlo ke zlevnění) a nakupovat je od Sony ČR za cenu vyšší (o dost vyšší) postrádá logiku a smysl :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu