Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Já tam kupuju poměrně často, nebo v JRC. Sice ceny vyšší, možná nejvyšší, ale vše skladem a rychle. Pár her jsem koupil přes fórum, cena většinou o 2-3 stovky nižší, ale musím si pro to jet a když započtu naftu a čas, vlastně se to vůbec neoplácí. Když jsem hledal hry přes Heureku, většinou najdu hru výrazně levněji, ale po prokliku skončím na eshopu, který působí tak zle, že se nepřihlásím k odběru novinek, natož abych tam nakoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Taky to nikomu neberu od toho máme na výběr z několika shopů že jo, jen mi to prostě přijde vcelku dost vtipný ty jejich ceny nehledě na to, že např. Battlefield 4 i Hardline jsem pořídil na store za cca 160,-

Ale dost OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To je v poradku, od toho je tu diskuze.

Ceny na store v akci a maloobchodni prodej prece nejde srovnavat. Po mnoha zkusenostech s ruznymi obchody si takecasto radeji priplatim par korun (ano, jen par) a nakoupim na Alze. Cena v eshopech totizprodejni cenou nekonci, pripoctete si dopravu a jste casto na cene, kterou ma Alza. Odectete si tunu nervu a zjistite, ze je vyhodnejsi nakoupit i tam, kde neni zbozi nejlevnejsi. 

JRC uz je trochu extrem, ti jsou opravdu extremne drazi. Ale casto zase treba v pripde her maji edice, ktere jiny obchod nema. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heureka IMHO hodně pomáhá uživatelskými recenzemi, podle toho jde dost úspěšně odfiltrovat, co je dobrý obchod a co levárna. Já se ještě nespálil nikdy a vždy hledám nejvýhodnější cenu včetně poštovného. Většinou si to nechávám poslat na Uloženku.cz, kde je to skoro vždy do druhého dne a ještě je to nejlevnější (btw. i Alza si účtuje něco za dovezení zboží na pobočku, pokud nejste přímo z Prahy). Česká pošta funguje podle toho, jak má zrovna vytížení, ale do 2 dnů to dojde taky skoro vždy. Občas se divím, jak rychle to obchody dokáží zboží odeslat. Třeba Originalky.cz je jistota, poštovné do 50Kč a snad vždy je to tam levnější než na Alze, někoho může odradit design jejich webovek, ale mě jde o to mít co hrát, ne se kochat eShopem. Ale často se najdou i levnější. Když na něco vyloženě nespěchám, objednávám i ze zahraničí (eBay, play-asia.com, TheHut.com, ...), ani tam jsem se ještě nikdy nespálil. Z Asie je poštovné skoro vždy zdarma a CLO jsem neplatil jedinkrát.

Žádné zbytečné starosti navíc tenhle způsob nákupu nepřináší, jen je to levnější. Člověk ale opravdu musí mít na eShop alespoň nějakou referenci, věřím, že podvodníci jsou. Sem tam se dá sehnat i fakt dobrá nabídka na Aukru a to na uplně nové hry (mám tam najitého dobrého človíčka, který se nevím jak dostane dost levně k novým releasům).

No a tip na závěr. TSBohemia má garanci nižší ceny, když jim pošlete odkaz na stejné zboží levněji. A opravdu to funguje, navíc je to generacemi prověřený obchod. Vždy když jsem to využil, tak jsem se dostal na nižší cenu než jakýkoliv eShop, když jsem měl ještě připočíst poštovné (v TSBohemii je poštovné komplet zdarma).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď před vánoci taky čekám na nějakou slušnou akci (ne typu Alza), chci koupit PS4 Slim 1TB pokud možno s nějakou tou hrou ale zatím jsou nabídky celkem nic moc...Nejvýhodnější se mi zatím jeví nabídka od Herni-svet.cz kde nabízejí PS4 Slim 1TB za 7 349 Kč kde je možné si za 700 Kč k němu přikoupit jednu z vybraných her :) Zatím jsem nic výhodnějšího nenašel, snad se ještě před vánoci nějaký eshop pochlapí :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslim ze u ps4 pro ty akce nehrozi..spis tlaci na pilu s tema slimkama..a vychazi jim to kdyz prohlasili ze prodeje ps4(pro,slim,fat) jsou okolo 50 milionu kusu..

Jinak ja kupoval pred rokem ps4 1tb +tlou,uncharted remaster a god of war3 za 10800 k tomu jsem dostal vikendovy wellnes pro 2 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, tojejedno napsal:

Closing date: 23 December 2016 at 10:00 (GMT)

20% sleva na PS plus, pokud ho nemáte/do vánoce vám vyprší:

Narážím na to, leckdo by z toho možná pochopil, že ho lze za zvýhodněnou cenu zakoupit i pokud Vám členství končí někdy v prosinci, třeba na konci.

@headhot díky za tip, ale takový sociál nejsem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu