Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Teda to je zase diskuze jako sviňa. To Plusko stojí cca. 1300 Kč za rok, což je plus mínus cena jedný hry. 

V rámci Pluska dostane několik her zadarmo, některé horší některé lepší. Těžko můžete čekat, že za něco málo přes litr dostanete každej měsíc AAA titul zadarmo. 

Zároveň si může synchronizovat a ukládat savy z her do cloudu, tuto funkci využijete hlavně na PS Vita. 

Tak nevím o čem diskutujete. Vedete tady diskuzi, jak kdyby to stálo 20 tisíc. 

@kruta Ty takovej sociál nejseš, ale podle tý diskuze tady plno jinejch členů asi jo.

Když na to nemaj, tak se maj vyprdnout na konzoli a můžou si hrát na indiány. :-)

V 8. 12. 2016 at 13:33, Dlaha napsal:

Heureka IMHO hodně pomáhá uživatelskými recenzemi, podle toho jde dost úspěšně odfiltrovat, co je dobrý obchod a co levárna. Já se ještě nespálil nikdy a vždy hledám nejvýhodnější cenu včetně poštovného. Většinou si to nechávám poslat na Uloženku.cz, kde je to skoro vždy do druhého dne a ještě je to nejlevnější (btw. i Alza si účtuje něco za dovezení zboží na pobočku, pokud nejste přímo z Prahy). Česká pošta funguje podle toho, jak má zrovna vytížení, ale do 2 dnů to dojde taky skoro vždy. Občas se divím, jak rychle to obchody dokáží zboží odeslat. Třeba Originalky.cz je jistota, poštovné do 50Kč a snad vždy je to tam levnější než na Alze, někoho může odradit design jejich webovek, ale mě jde o to mít co hrát, ne se kochat eShopem. Ale často se najdou i levnější. Když na něco vyloženě nespěchám, objednávám i ze zahraničí (eBay, play-asia.com, TheHut.com, ...), ani tam jsem se ještě nikdy nespálil. Z Asie je poštovné skoro vždy zdarma a CLO jsem neplatil jedinkrát.

Žádné zbytečné starosti navíc tenhle způsob nákupu nepřináší, jen je to levnější. Člověk ale opravdu musí mít na eShop alespoň nějakou referenci, věřím, že podvodníci jsou. Sem tam se dá sehnat i fakt dobrá nabídka na Aukru a to na uplně nové hry (mám tam najitého dobrého človíčka, který se nevím jak dostane dost levně k novým releasům).

No a tip na závěr. TSBohemia má garanci nižší ceny, když jim pošlete odkaz na stejné zboží levněji. A opravdu to funguje, navíc je to generacemi prověřený obchod. Vždy když jsem to využil, tak jsem se dostal na nižší cenu než jakýkoliv eShop, když jsem měl ještě připočíst poštovné (v TSBohemii je poštovné komplet zdarma).

Jo na heurece je plno výbornej shopů, který maj super slevy. A pak člověk dostane hru s italským nebo podobným přebalem a akorát řeší vrácení (naposledy jsem tuto zkušenost udělal na playcentru s remastrovaným Resident Evilem 4 na PS4). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no divam,ze na heurece uz je totalne upadek, viz krutuv obchod z EU ruznych obalu,alespon je ma jako nove,ale dalsi shopy co maji akce aka bazar co se tvari jako nove.

Jak odesla alza a dalsi vetsi shopy tak uz to bude jen horsi. jeste ze je tu amazon a ebay.

@kruta Já ještě jako "starý" poctivák uvádím jazyk obalu a manuálu hned do úvodního popisku, který vidíš pod názvem hry, samozřejmě je v 99% zvýrazněn, aby ho nikdo nepřehlédl. Stejně tak, když rozklikneš info o hře, je tam psáno obal i manuál. Co jsem koukal, tak jsem asi jediný, kdo to uvádí takto zvýrazněné a nikoho neklame. 

PS: Za zmínku stojí hlavně http://hry-pro-playstation-4.heureka.cz/the-technomancer/ a druhá nabídka, která je hned nad tou mou, to už je vrchol všeho :D .. to už se ale zase opakuji :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Erendil napsal:

Jo na heurece je plno výbornej shopů, který maj super slevy. A pak člověk dostane hru s italským nebo podobným přebalem a akorát řeší vrácení (naposledy jsem tuto zkušenost udělal na playcentru s remastrovaným Resident Evilem 4 na PS4). 

Ono stačí číst. Schválně jsem si našel RE4 na Playcentru a hned tam vidím:

Lokalizace: Přebal: FR, Hra: Angličtina 

(http://www.playcentrum.cz/p/resident-evil-4-hd-ps4-1378901-htm)

Takže se nejde vymlouvat na to, jak je heureka zlá a čeké e-shopy špatné. Naopak vystupují vstřícně a sdělují všechny informace, které by mohly kupujícího zajímat.

Nehledejme problém kde není, nakupovat se takhle dá výborně, levně, bez zbytečných překvapení. A i když si něco zapomenu přečíst, tak odnést balík na poštu a poslat zpět není taková ztráta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo jeste nema a chtel by THE LAST GUARDIAN COLLECTOR'S

tak se da poridit ve spouste eshopu za cca 1600 Kc

Staci to hledat jako:

last guardian gold

http://www.heureka.cz/?h[fraze]=last+guardian+gold

Koupeny 2 ks na czmegashop.cz, klasicka bila krabice Sony i s CZ popiskama :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, drak3go napsal:

@miz012 můžeš udělat foto nebo to nějak blíže vysvětlit? To je jako v nějakém "náhradním" balení normálně plnohodnotná sběratelská edice?

Je to klasicka collector's, jako maji v xzone nebo v JRC. Ve velke bile krabici s CZ popiskama.

Jen je to proste vedeno jako "GOLD".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu